Спецпроєкти

8 європейських кінострічок, що їх безкоштовно покажуть у межах онлайн-фестивалю EuroFilmFest


З 21 по 27 квітня в Україні відбуватиметься безкоштовний  онлайн-фестиваль європейських кінострічок EuroFilmFest. Його організовує дистрибʼюторська компанія «Артхаус Трафік». Під час показу представлять 8 фільмів із відеокоментарями українських критиків.

Програма фестивалю:

1. Чемпіони

Тренер з баскетболу, засуджений до громадських робіт, отримує завдання зробити чемпіонів з команди людей із психічними хворобами.

2. «Франц» (Німеччина, Франція)

Події відбуваються після закінчення Першої світової війни. Німкеня Анна щодня приходить на могилу свого нареченого Франца, який загинув у Франції. Одного разу вона бачить француза, який теж приніс квіти на могилу її коханого. Поява цього юнака кардинально перевертає життя героїні… В основі сюжету – стрічка Ернста Любича початку 30-х років минулого століття «Недоспівана колискова».

3. «Велика краса» (Італія, Франція)

Апатичний і розчарований 65-річний Джеп Гамбарделла – письменник і журналіст, який не розлучається зі склянкою джина з тоніком. Він спостерігає за світським життям Риму – цим парадом впливових, але порожніх і розгублених людей, які справляють на нього гнітюче враження. Запаморочлива картина втрати моральних орієнтирів розгортається в розкішній атмосфері римського літа. Вічне місто схоже на мертву діву.

Стрічка отримала премії «Оскар» та «Золотий глобус» як найкращий міжнародний фільм у 2014 році.

4. «У моїй кімнаті» (Німеччина)

Армін – фрілансер, у якого мало грошей, але багато вільного часу. Він нещасний, але й не мріє про інше життя. Одного разу він прокидається і дізнається, що все людство зникло з лиця землі.

5. «Малюк Джо» (Австрія, Велика Британія)

Мати-одиначка Еліс працює старшим агрономом у корпорації з виведення нових видів. Вона створила незвичайну малинову квітку, визначну не тільки своєю красою, але й лікарськими властивостями: якщо її тримати в ідеальній температурі, правильно підживлювати і регулярно розмовляти з нею, ця рослина робить свого власника щасливим. Усупереч політиці компанії, Еліс забирає одну з рослин додому як подарунок для власного сина, підлітка Джо. Вони називають її «малюк Джо», але разом із квіткою починають рости і підозри Еліс: це творіння може бути не такими невинним, як його ім’я.

6. «Анджело» (Австрія)

Відень, початок XVIII століття. Африканський хлопчик-раб Анджело потрапляє під опіку графині: вона вирішує хрестити його і дати йому освіту. Досягнувши повноліття, Анджело стає знаменитим талісманом віденського двору, поки не вирішує таємно одружитися з білою жінкою.

7. «Холодна війна» (Польща, Франція)

Пристрастна історія кохання між чоловіком і жінкою різного походження та темпераменту, які смертельно несумісні і все ж приречені бути разом. Події відбуваються на тлі Холодної війни 1950-х років у Польщі, Берліні, Югославії та Парижі – неможливі почуття у неможливі часи.

8. «Король бельгійців» (Бельгія)

Король Бельгії Ніколас III любить свою країну, але деякі бельгійці не відповідають йому взаємністю. Щоб посилити авторитет монарха, вирішено зняти фільм про королівський візит до Туреччини, проте у розпал зйомок з батьківщини приходять тривожні вісті: Бельгія на межі розколу. Ніколас зобов’язаний терміново врятувати Бельгію від сепаратизму і закінчити зйомки фільму, але, як на зло, всі польоти скасовані через бурю. Королю і його свиті доведеться рухатися по суші, перетинаючи нелегально численні балканські кордони, дегустуючи йогурти і відбиваючись від сербських снайперів. Здається, замість панегірика бельгійці знімуть неймовірний роуд-муві, який змінить усіх, – особливо розквітне король!

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь