Спецпроєкти

Фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2021 рік


У зв’язку з пандемією COVID-19 музичний фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2021 рік. Про це організатори конкурсу повідомили у фейсбуку.

Atlas Weekend 2021 відбуватиметься з 6 по 11 липня. Квитки, придбані на цьогорічний фестиваль, будуть дійсними наступного року. Тим, хто не зможе бути присутнім на заході у 2021 році, повернуть кошти.

Наразі організатори ведуть переговори зі всіма артистами, щоб заявлений лайнап було цілком збережено. Серед цьогорічних виконавців – Twenty One Pilots, A$AP ROCKY, Placebo, Alt-J, Guano Apes, Alice Merton і Alyona Alyona. Також організатори обіцяють анонси ще багатьох нових артистів, які приєднаються до фестивалю наступного року.

Раніше ми розповідали, що цьогорічне Євробачення скасували через пандемію коронавірусу. Пісенний конкурс також перенесли на 2021 рік. Замість Євробачення цього року пройде онлайн-шоу «Європа сяє світлом» (Europe Shine A Light). Шоу відбуватиметься в прямому етері 16 травня. У ньому мають взяти участь усі конкурсанти, які мали представляти свої країни на пісенному конкурсі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь