Спецпроєкти

Конкурс. До Дня матері ювелірний бренд SOVA створить прикраси на основі дитячих малюнків


10 травня в Україні святкують День матері. Кожній мамі спогади про материнство найцінніші понад усе, а малюнки дітей – як найкращий спогад про ці миті. Так, у ювелірного бренда SOVA народилася ідея закарбувати дитячі малюнки в ювелірних прикрасах. З нагоди свята SOVA запускає розіграш, головним подарунком якого стануть 5 індивідуальних кольє, створених за мотивами дитячих малюнків.

«Коли дитина малює свою маму, вона створює найщиріший та найніжніший портрет із усіх. Для дитини мама – цілий Всесвіт, її очі та серце зауважують у ній кожну дрібничку», – пише бренд.

Як долучитися до конкурсу?

Напередодні свята SOVA пропонує мамам завантажити фото малюнка свого малюка на sovajewels.com та взяти участь у розіграші персоналізованого кольє.

12 травня о 15:00 у прямому етері інстаграм-акаунту @sovajewels бренд оголосить 5 переможниць: для них будуть створені унікальні прикраси за мотивами дитячих витворів.

Фотографії можна надсилати до 10 травня включно. Переможниць бренд визначить випадковим методом, а найзворушливіші малюнки будуть опубліковані на сайті та в соціальних мережах SOVA.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь