Спецпроєкти

Не тільки Zoom: Facebook представив сервіс відеодзвінків Messenger Rooms


Чи не найпопулярнішим сервісом під час карантину став сервіс відеоконференцій Zoom. Сервіс використовують для робочих конференцій, навчання в школах та університетах, для проведення вебінарів тощо. Але не все так ідеально з його безпекою. Нещодавно стало відомо про витік даних – тисячі записів відеодзвінків потрапили у відкритий доступ: бізнес-зустрічі, фінансові звіти та особисті розмови. Тож чимало компаній заборонили співробітникам користуватися цим сервісом. Серед них – NASA, SpaceX,  Apple, Google, Ericsson, Bank of America, Daimler, а також Пентагон, Сенат США, британський уряд.

Компанія Facebook представила власну альтернативну платформу для відеоконференцій – Messenger Rooms. У відеоконференціях зможуть брати участь до 50 осіб, зокрема й ті, хто не зареєстрований у Facebook.

Сервіс безкоштовний, а тривалість розмов не обмежена. Користувачі зможуть застосовувати «маски», використовувати фільтри доповненої реальности, блокувати виклики і вилучати користувачів.

Звʼязок у цих кімнатах буде зашифрований. Так, розробники пообіцяли, що Messenger Rooms буде захищений від прослуховування. Також творець «кімнати» зможе вилучити учасників у будь-який час, а на чати, де порушується політика платформи, можна буде поскаржитися.

Сервіс стане доступний за декілька тижнів. Спершу з’явиться у Messenger та Facebook, а потім – в Instagram, WhatsApp та Portal.

Компанія також заявила, що збільшує кількість учасників групових дзвінків у WhatsApp до восьми осіб і інтегрує відеодзвінки у Facebook Dating, щоб люди могли влаштовувати віртуальні побачення.

Функція групових відеодзвінків незабаром з’явиться і в месенджері Telegram. Про це повідомила пресслужба месенджера у своєму офіційному блозі. «Відеовиклики у 2020-му дуже схожі на обмін повідомленнями в 2013-му. Є зручні програми, є безпечні, але одночасно зручних і безпечних немає. Ми маємо намір виправити це», – йдеться в повідомленні.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь