Спецпроєкти

Вивчаємо космос онлайн: сайт для дослідження космосу на карантині від NASA


Національне управління з аеронавтики й дослідження космічного простору запустило сайт NASA at Home для дослідження космосу онлайн під час карантину.

Усі записи та архіви космічного агентства викладені на сайті у вільному доступі. У пошуковій системі користувачі можуть сортувати файли за роками і темами, розглянути фото планет і зірок, подивитися відео північного сяйва або селфі марсохода Curiosity 2015 року під час місії на Марс.

Ресурс пропонує освітні та розважальні матеріали для дітей і для дорослих. Зокрема на сайті доступні відео, подкасти, електронні книги на різноманітні теми, проєкти у форматі «Зроби сам», віртуальні екскурсії з космічного телескопа Габбл і Міжнародної космічної станції, а також застосунок, за допомогою якого можна побувати в ролі пілота космічного корабля у віртуальній реальності.

«Ми знаємо, що люди всюди, особливо студенти, шукають способи побачити світ, фізично не виходячи з дому», – сказала Беттіна Інклен з відділу комунікацій NASA. – NASA пропонує спосіб поглянути в небо і відправитися в космос, при цьому перебувати в цілковитій безпеці і, підключивши уяву, досліджувати Всесвіт».

Перейти на сайт можна за посиланням.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь