Спецпроєкти

Уперше в історії за премії «Оскар» та «Золотий глобус» у 2021 році боротимуться онлайн-фільми


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!

Американська кіноакадемія змінила правила відбору фільмів для 93-й церемонії Оскара, що відбудеться в 2021 році. Уперше за нагороду зможуть боротися фільми, що їх не транслювали в кінотеатрах і не створювали не для широкого прокату. До відбору будуть допущені фільми, показані онлайн у період закриття кінотеатрів через пандемію коронавірусу. Таким чином шанси з’явилися у стрічок, що виходять на стрімінгових платформах.

Віднині для участи у відборі фільми повинні відповідати новому правилу – мають бути доступними на спеціальному захищеному сайті кіноакадемії протягом 60 днів з моменту виходу. При цьому нове правило діятиме лише доти, доки кінотеатри знову відкриються.

Раніше фільм-претендент демонструвався в комерційному кінотеатрі Лос-Анжелеса не менше семи днів поспіль, а на день мало бути не менше трьох показів.

Так само змінила правила відбору і Голлівудська асоціація іноземної преси, яка відповідає за проведення премії «Золотий Глобус». Тепер замість того, щоб організувати показ фільму в кінотеатрі для всіх членів HFPA, потрібно надати їм посилання на перегляд фільму онлайн або копію на DVD-диску, щоб вони могли переглядати його вдома. Така процедура діятиме з 15 березня доти, доки кінотеатри в Лос-Анджелесі знову відкриються.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь