Спецпроєкти

МОЗ разом з медичним онлайн-хабом DOC.ua запустили безкоштовні аудіоконсультації для всіх українців


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Міністерство охорони здоров’я України та медичний онлайн-хаб DOC.ua домовилися про співпрацю. До першого червня включно кожен українець має можливість отримати безкоштовні медичні аудіоконсультації від терапевта.

Аудіоконсультації в онлайн-режимі, які пропонує DOC.ua, дають змогу дистанційно отримати фахову пораду, що дуже актуально та зручно не тільки під час поступового виходу з карантину, а й в повсякденному житті. Користування такою послугою знижує ризик виникнення ускладнень хвороби, адже можна отримати
професійну консультацію, не виходячи з дому.

«Епідемія в Україні триває. Відбуваються деякі пом’якшення та запровадження адаптивного карантину. Проте і надалі важливо, щоб люди могли проконсультуватися з лікарем у дистанційному режимі, що дасть можливість зменшити потенційне інфікування в закладах охорони здоров’я при їх відвідуванні», – наголосив Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я, Головний державний санітарний лікар України.

Як скористатися послугою?

Для того щоб скористатися аудіоконсультацією, достатньо заповнити анкету на сайті DOC.ua та дочекатися зв’язку з лікарем. Тривалість одного сеансу – 10 хв.

Послуга доступна з 08:00 до 21:00 щодня, без вихідних. Кількість консультацій для одного пацієнта не обмежена.

Термін дії безкоштовного користування аудіоконсультаціями може бути продовжено. Про це повідомлять на сайті онлайн-хабу.

Для тих, хто бажає пройти дистанційне попереднє тестування на симптоми коронавірусної інфекції, DOC.ua також пропонує послуги з онлайн-перевірки за допомогою спеціального застосунку на власному сайті або в Telegram і Viber.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь