Cпецпроєкти

Facebook представив сервіс для створення інтернет-магазинів у соцмережі


Компанія Facebook представила новий сервіс під назвою Facebook Shops для створення інтернет-магазинів, щоб підтримати малий бізнес у період пандемії.

Сервіс безкоштовний і простий. Компанії можуть обрати продукцію, яку продаватимуть у соцмережах, налаштувати зовнішній вигляд свого магазину, вибравши обкладинку і колірну палітру. Функція доступна для будь-якої компанії, незалежно від її масштабу і бюджету.

Доступ до сервісу Shops можна буде отримати через бізнес-акаунти соцмереж. Онлайн-магазини, створені через цей сервіс, також з’являтимуться в сторіз і як рекламні оголошення. Звідти користувачі зможуть перейти в каталог товарів, зберегти те, що їм цікаво, і зробити замовлення на зовнішньому сайті або просто в застосунку, якщо доставку оформлюють у США. Покупці зможуть зв’язатися з компанією через Facebook Messenger, WhatsApp або особисті повідомлення в Instagram.

Сервіс Shops стане доступний всім користувачам у найближчі місяці. У майбутньому вони зможуть переглядати товари та здійснювати покупки, не виходячи із чатів цих месенджерів.

Головна мета оновлення – зробити покупки зручними. «Наша мета – зробити покупки легкими і дати можливість будь-кому – від власника малого бізнесу до глобального бренда – використовувати наші програми для зв’язку з клієнтами», – заявили у Facebook.

Facebook також тестує мітки товарів в онлайн-трансляціях, які планує додати в найближчі місяці, і підключення програм лояльности.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь