Спецпроєкти

Відео дня: Хелена Бонем Картер грає роль смартфона


Ми стали настільки залежні від своїх телефонів, що ні на секунду не відпускаємо їх з рук. Особливо ж ця залежність могла посилитися під час карантину, коли соціальне життя практично всієї планети стало на паузу, а засоби мобільного зв’язку – єдиним віконцем у великий світ.

Цій темі вирішили присвятити свій короткометражний фільм британська акторка Хелена Бонем-Картер та новозеландський актор Сем Ніл.

На змонтованому відео під назвою Das Phone Hell  Хелена зображує смартфон Сема, який дуже засмучений тим, що його залишили вдома, поки Ніл ходив за продуктами. Для гриму акторці знадобилося… нічого. У стрічці Хелена тримає в руках гаджет та вельми переконливо розігрує печаль, влаштовуючи істерику і заявляючи господареві, що за час, поки його не було, могла статися величезна кількість подій.

Вона нарікає, звертаючись до власника:

«Подумай дуже уважно про те, що могло статися за той час, поки тебе не було. Хто-небудь із сімейства Кардаш’ян міг народити нову дитину, Аріана Гранде могла б випустити новий сингл. А Трамп – бомбити Пекін, просто щоб підвищити свій рейтинг в очах американців...». Завершує ж вона відео агресивною вимогою: «Заряди мене, терміново заряди!»

Сам Сем Ніл в інстаграмі так описує відео: «Які у вас стосунки з телефоном? Ніколи не панікували, що забули його вдома або загубили? Якщо відповідь негативна, то це велике полегшення. А якщо позитивна – що ж, у вас токсичні стосунки. І цей фільм саме для вас. Це невелике сімейне кіно, в якому немає ніяких дорослих тем. Насправді ви навіть не побачите на екрані жодного дорослого. Хелена Бонем Картер заслуговує на Оскар за цю роль, а також на Греммі».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь