Спецпроєкти

Jaguar покаже майстер-клас із дизайну електрокару через серію фільмів


Для заохочення креативу в домашніх умовах Jaguar запустив майстер-клас із чотирьох серій, у яких знайомить авдиторію з процесом дизайну автомобілів. Практикум є частиною кампанії Jaguar #StayHomeStayCreative.

Чотирисерійні епізоди демонструють прогрес у дизайні повністю електричного авто I-PACE: від початкових етапів проєктування до експертних консультацій та порад з кожної дисципліни, представленої у серіалі.

Як і в дизайнерській студії, процес починається з ескізів. Головний креативний дизайнер Домінік Наджафі робить ескіз I-PACE олівцем на папері, а відтак – передає його Метью Бівену, головному дизайнеру з екстер’єру, який за допомогою Photoshop перетворює ідею на професійну цифрову візуалізацію.

У третьому епізоді Кріс Скоулс, старший спеціаліст із моделювання ефектів, створює проєкт дизайну зовнішнього оформлення. Використовуючи 2D-візуалізацію, він розробляє її у 3D-форматі через програмне забезпечення Autodesk Alias. Нарешті, художник з графічного дизайну Елліот Бретт зображує I-PACE в реальному форматі, докладно описуючи процес трансформації ескізів в анімацію.

Четвертий, завершальний епізод буде опублікований наступного тижня на сторінці Jaguar у Youtube.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь