Спецпроєкти

У Київській області послаблюють карантин. Подробиці


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий! 

Київська обласна державна адміністрація вирішила послабити карантинні обмеження в області з 26 травня. Про це на брифінгу заявив виконувач обовʼязків голови Київської ОДА Василь Володін.

За його словами, кількість нових випадків за тиждень на 100 тисяч населення становить 11,94 (допустимий показник – 12), заповненість ліжок у лікарнях – 19,03% (обмеження – 50%), кількість ПЛР-тестів — 19,34 на 100 тисяч людей (вимога – понад 12).

Із 26 травня в області дозволено:

  • здійснювати регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському, міжміському та внутрішньообласному сполученні (кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння);
  • роботу дитячих садків, готелів;
  • проводити спортивні заходи без глядачів (до 50 осіб);
  • проводити релігійні служби (у храмі має бути одна людина на 10 метрів).

Водночас Володін наголосив, що жорсткий карантин можуть повернути, якщо захворюваність зростатиме.

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області станом на 25 травня 2020 року офіційно підтверджено 1437 випадків захворювання на коронавірус (серед них – 116 дітей і 247 медпрацівників (за весь період)). Нових випадків за останню добу – 18.

Згідно з даними МОЗ, станом на 25 травня не готові до послаблення карантину 8 регіонів –  Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Луганська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь