Спецпроєкти

97% здорових в Ісландії, кросівки для лікарів. Перемоги дня у боротьбі з коронавірусом


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!  

?У світі станом на 8 травня від коронавірусу одужало понад 1 мільйон 1359 тисяч людей. Зокрема, в Україні одужало 2706 людей.

?В Ісландії вилікувалися майже всі заражені коронавірусом.

97% заражених пацієнтів у країні одужали, і лише два нові випадки COVID-19 були підтверджені протягом останнього тижня.

?Грузія почне приймати іноземних туристів з 1 липня, ставши однією з перших країн світу, яка відкриється для мандрівників після пандемії коронавірусу.

?У США вчителька засумувала за своїми учнями та придумала безпечний спосіб обійняти їх.

Дружина вчительки використала 12 багаторазових поліетиленових мішків, щоб зробити «пластиковий барʼєр» з отворами для рук, який вони прикріпили на вхідні двері будинку.

«Більшість учнів підбігали до моїх дверей та пищали від щастя. Ми обіймалися купу разів і розмовляли про все на світі», – розповіла вчителька.

?Бренд Halls, найбільший виробник льодяників у світі,  виділяє понад 1,5 млн грн фінансової допомоги для протидії COVID-19 в Україні.

Частина коштів від продажу продуктів Halls буде переведена на рахунок благодійного фонду, який займеться закупівлею апаратів штучної вентиляції легень та засобів захисту для лікарень у різних регіонах України. Фінансова допомога є частиною кампанії #ПожертвуйСловаПідтримки – програми допомоги лікарням України та людям, які постраждали від коронавірусу.

?Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo допомагатиме підопічним Благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка».

СОС Дитячі Містечка – це єдина організація в Україні, що з 2003 року веде комплексну діяльність з попередження сирітства, допомагає родинам у складних життєвих обставинах, розвиває сімейні форми
виховання дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримує сиріт та молодь з родин у кризі. У зв’язку з проблемами, спричиненими епідемією коронавірусу, на межі виживання опинилися десятки сімей та сотні дітей, якими опікується СОС Дитячі Містечка Україна. Серед тих, хто зараз потребує невідкладної підтримки, – родини літніх опікунів, багатодітні сім’ї (від 3 до 7 дітей), родини, де є діти з інвалідністю, і ті, де батьки/опікуни відправлені у відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином, а також родини, травмовані переселенням із зони бойових дій. Усім їм необхідні насамперед продукти харчування, засоби дезінфекції та індивідуального захисту, медикаменти.

Протягом карантину сервіс Glovo покриватиме витрати замовлення з баблу «Супермаркети» та безкоштовно доставить їх 37 сім’ям.

?SOCAR Energy Ukraine підтримав українські стартапи, які готові створювати засоби індивідуального захисту для боротьби з коронавірусом. За допомогою 3D технологій створено 1 000 захисних лицьових екранів для медперсоналу. Їх відправили в лікарні Тернопільської, Хмельницької та Київської областей.

Також компанія SOCAR забезпечила 11 областей України майже мільйоном одиниць захисної продукції: медичними масками, респіраторами FFP2, захисними костюмами європейського стандарту EN 14126 тощо.

?Apple виділила $10 мільйонів для виробництва тестів на коронавірус.

?Nike подарує понад 30 тисяч пар взуття медикам у США і Європі.

Nike передасть 30 тисяч пар кросівок Air Zoom Pulse медикам Чикаго, Лос-Анджелеса, Мемфіса і Нью-Йорка. Ініціативу підтримали партнери бренда в США і Європі, серед яких некомерційна організація Good360. Крім цього, 2,5 тисячі пар кросівок отримають лікарні європейських міст. Серед них – Барселона, Лондон, Берлін, Мілан і Париж. Також Nike відправить лікарям 95 тисяч пар футбольних шкарпеток. Усього компанія планує відправити понад 140 тисяч одиниць взуття, одягу і аксесуарів для медичних працівників.

Модель Nike Air Zoom Pulse створена спеціально для працівників сфери охорони здоров’я. Її розробили разом з вченими з університету в Орегоні і оснастили спеціальною системою амортизації і зчеплення «для безпеки ніг у лікарняних умовах».

?13 000 пар кросівок передасть лікарям і бренд New Balance.

Таким чином бренд хоче підтримати медиків, які проводять багато часу на ногах, працюючи з пацієнтами, які мають коронавірус. Серед тих, хто отримає взуття,  лікарні, розташовані в Массачусетсі, Мені і Міссурі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь