Cпецпроєкти

97% здорових в Ісландії, кросівки для лікарів. Перемоги дня у боротьбі з коронавірусом


Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!  

🔥У світі станом на 8 травня від коронавірусу одужало понад 1 мільйон 1359 тисяч людей. Зокрема, в Україні одужало 2706 людей.

🔥В Ісландії вилікувалися майже всі заражені коронавірусом.

97% заражених пацієнтів у країні одужали, і лише два нові випадки COVID-19 були підтверджені протягом останнього тижня.

🔥Грузія почне приймати іноземних туристів з 1 липня, ставши однією з перших країн світу, яка відкриється для мандрівників після пандемії коронавірусу.

🔥У США вчителька засумувала за своїми учнями та придумала безпечний спосіб обійняти їх.

Дружина вчительки використала 12 багаторазових поліетиленових мішків, щоб зробити «пластиковий барʼєр» з отворами для рук, який вони прикріпили на вхідні двері будинку.

«Більшість учнів підбігали до моїх дверей та пищали від щастя. Ми обіймалися купу разів і розмовляли про все на світі», – розповіла вчителька.

🔥Бренд Halls, найбільший виробник льодяників у світі,  виділяє понад 1,5 млн грн фінансової допомоги для протидії COVID-19 в Україні.

Частина коштів від продажу продуктів Halls буде переведена на рахунок благодійного фонду, який займеться закупівлею апаратів штучної вентиляції легень та засобів захисту для лікарень у різних регіонах України. Фінансова допомога є частиною кампанії #ПожертвуйСловаПідтримки – програми допомоги лікарням України та людям, які постраждали від коронавірусу.

🔥Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo допомагатиме підопічним Благодійного фонду «СОС Дитячі Містечка».

СОС Дитячі Містечка – це єдина організація в Україні, що з 2003 року веде комплексну діяльність з попередження сирітства, допомагає родинам у складних життєвих обставинах, розвиває сімейні форми
виховання дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримує сиріт та молодь з родин у кризі. У зв’язку з проблемами, спричиненими епідемією коронавірусу, на межі виживання опинилися десятки сімей та сотні дітей, якими опікується СОС Дитячі Містечка Україна. Серед тих, хто зараз потребує невідкладної підтримки, – родини літніх опікунів, багатодітні сім’ї (від 3 до 7 дітей), родини, де є діти з інвалідністю, і ті, де батьки/опікуни відправлені у відпустку без збереження заробітної плати у зв’язку з карантином, а також родини, травмовані переселенням із зони бойових дій. Усім їм необхідні насамперед продукти харчування, засоби дезінфекції та індивідуального захисту, медикаменти.

Протягом карантину сервіс Glovo покриватиме витрати замовлення з баблу «Супермаркети» та безкоштовно доставить їх 37 сім’ям.

🔥SOCAR Energy Ukraine підтримав українські стартапи, які готові створювати засоби індивідуального захисту для боротьби з коронавірусом. За допомогою 3D технологій створено 1 000 захисних лицьових екранів для медперсоналу. Їх відправили в лікарні Тернопільської, Хмельницької та Київської областей.

Також компанія SOCAR забезпечила 11 областей України майже мільйоном одиниць захисної продукції: медичними масками, респіраторами FFP2, захисними костюмами європейського стандарту EN 14126 тощо.

🔥Apple виділила $10 мільйонів для виробництва тестів на коронавірус.

🔥Nike подарує понад 30 тисяч пар взуття медикам у США і Європі.

Nike передасть 30 тисяч пар кросівок Air Zoom Pulse медикам Чикаго, Лос-Анджелеса, Мемфіса і Нью-Йорка. Ініціативу підтримали партнери бренда в США і Європі, серед яких некомерційна організація Good360. Крім цього, 2,5 тисячі пар кросівок отримають лікарні європейських міст. Серед них – Барселона, Лондон, Берлін, Мілан і Париж. Також Nike відправить лікарям 95 тисяч пар футбольних шкарпеток. Усього компанія планує відправити понад 140 тисяч одиниць взуття, одягу і аксесуарів для медичних працівників.

Модель Nike Air Zoom Pulse створена спеціально для працівників сфери охорони здоров’я. Її розробили разом з вченими з університету в Орегоні і оснастили спеціальною системою амортизації і зчеплення «для безпеки ніг у лікарняних умовах».

🔥13 000 пар кросівок передасть лікарям і бренд New Balance.

Таким чином бренд хоче підтримати медиків, які проводять багато часу на ногах, працюючи з пацієнтами, які мають коронавірус. Серед тих, хто отримає взуття,  лікарні, розташовані в Массачусетсі, Мені і Міссурі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь