Як влаштувати домашній пікнік під час карантину
Разом проти коронавірусу: збираємо 1 000 000 грн на захисні костюми для лікарів. Твій внесок важливий!
Пікніки на природі в компанії родини чи друзів – перше, що спадає на думку при згадці про травневі свята. Та цього року карантин порушив наші щорічні плани. Якщо посиденьки в людних місцях неможливі, то чому б не провести #травневівдома? Під таким хештегом ROZETKA закликає українців влаштувати пікнік просто в себе на балконі або у вітальні, адже це не менш весело і красиво. А головне – безпечно.
Ловіть 6 порад, як влаштувати ідеальний домашній пікнік. Поїхали!
Прикрасьте житло
Пікнік – це щось більше, ніж звичайний обід або вечеря, тому радимо до нього належно підготуватися. Спочатку оберіть настрій ваших посиденьок: для сімейного пікніка вдома пасуватиме стиль кантрі з картатими червоними серветками і дерев’яними дощечками, а для романтичного – букетик сезонних квітів, лляні серветки (або ж відріз натуральної тканини) і скляні вінтажні келихи (або ж святкові склянки).

Пам’ятайте, що пікнік – не пікнік, якщо там немає місця затишному пледу. Саме на ньому ви розкладете посуд, страви та інші атрибути домашнього пікніка. До речі, посиденьки на пледі посеред вітальні або на балконі – це щонайменше незвично. Коли б ви ще влаштували такий оригінальний пікнік удома?
Приготуйте улюблені страви
Ми любимо пікніки передусім за смачну їжу, яку готуємо та пакуємо ще звечора. Вдома у вас ще більше можливостей зробити пікнік смачним, адже страви нікуди не треба везти.
Приготуйте улюблені закуски та напої – тепер ви можете ні в чому собі не відмовляти. Замість сендвічів у харчовій плівці – незвичні для виїзного пікніка смореброди, замість пляшкового вина – коктейлі із шейкера. А з традиційним барбекю може впоратися звичайна духовка: запікайте овочі, картоплю та м’ясо у фользі. 30-40 хвилин – і основна страва готова.


А найбільша насолода, коли можна їсти руками. Тож дістаньте дерев’яні дощечки, красиво розкладіть на них оливки, кубики сиру та овочі – і просто насолоджуйтесь. Для легкого перекусу також підійдуть хрусткі брускети з вершковим сиром, хамоном і томатами. М-м-м…
Зберіть компанію
Звісно, ви можете влаштувати домашній пікнік інтроверта і з’їсти всі снеки під улюблений серіал. Але якщо вам такий сценарій не підходить, розділіть ці миті з друзями та рідними.
Звісно, не всім вдасться зібрати компанію під час карантину, але вихід є, і ім’я йому – відеодзвінки. Заплануйте вечірку в Skype або Zoom, щоб поспілкуватися з близькими людьми у форматі пікніка, не порушуючи правил карантину.

А щоб домашній пікнік був справді атмосферним, увімкніть звуки природи: спів пташок, шум дерев або плюскіт річки. Поставте на тло в Zoom фото улюбленого лісу або парку. І вуаля – безпечні #травневівдома гарантовані!
Додайте активностей
За що ще ми так любимо пікніки? Звісно, за активний відпочинок на природі: ігри у волейбол або фрісбі, поки готується чергова партія барбекю. Тому, плануючи домашній пікнік, продумайте активності, особливо якщо з вами будуть діти.
Для приватних будинків підійдуть і звичні розваги на природі, а ось у невеликих квартирах доведеться пофантазувати. Щоб зробити домашній пікнік веселим, згодяться улюблені настолки: «Дженга», «Ерудит» або Alias. А найактивніші можуть повправлятися в гімнастиці за допомогою «Твістера» – він врятує в будь-якій ситуації.

Також можна влаштувати вечір читання поезії або заспівати душевних пісень під гітару. Словом, робіть усе що заманеться: правил домашнього пікніка не існує, тому ви можете вигадати їх самі.
Зробіть класні фото
Як то кажуть: не зробили фото події, отже її не було :). Домашній пікнік просто створений для того, щоб поділитися цією красою з друзями. Тому, коли все буде готове, зробіть гарне фото, щоб іще довго згадувати ці затишні посиденьки.
Вигадайте, в якому стилі проведете пікнік удома, і створіть відповідний образ. Відтворіть сюжет картини «Сніданок на траві» Клода Моне в сучасному стилі, підберіть спортивний лук або взагалі не вилазьте з піжами (ви ж пам’ятаєте, правил немає).

І не забудьте взяти участь у челенджі #травневівдома від ROZETKA. Викладайте фото або відео, як ви втілюєте свої травневі мрії у доповненій реальності смартфона, ноута або планшета. Мережу вже заполоняють відео, де картопля у фользі готується на рідкокристалічному мангалі гаджетів. Не забудьте поставити хештег і вперед вигравати круті призи: айпад або блютуз-навушники.
Пікнік удома – не лише альтернатива посиденькам на природі. Він може стати вашою новою традицією: коли підводить погода, під час п’ятничного кіновечора або замість звичайного суботнього сніданку з родиною.
Оберіть атмосферний фільм
Домашній перегляд кіно в компанії рідних може бути затишнішим, ніж у кінотеатрі просто неба. Головне – правильно обрати фільм. Ми зібрали для вас п’ять атмосферних стрічок, що на кілька годин перенесуть вас у різні куточки світу або навіть епохи. Готуйте улюблені закуски, зручно вмощуйтеся на пледі і вмикайте:
- Римські канікули (1953), режисер Вільям Вайлер: перша роль Одрі Хепберн, королівські вбрання і заборонене кохання для поціновувачів ретро.
- Вікі Крістіна Барселона (2008), режисер Вуді Аллен: оскароносна історія про кохання у спекотній Барселоні для справжніх романтиків.
- Моє велике грецьке літо (2009), режисер Майк Райсс: півторагодинна подорож у сонячну Грецію для любителів морських пейзажів і античної архітектури.
- Штурмуючи Вудсток (2009), режисер Енг Лі: музична драма про епоху хіпі, свободу, подорожі і любов.
- Літо (2018), режисер Кирило Серебренніков: теплий фільм для тих, хто ностальгує за атмосферою та естетикою 90-х.
Пікнікуйте вдома – не дайте короні жодного шансу!
А все необхідне для ідеального домашнього пікніка ви знайдете на сайті ROZETKA.