Cпецпроєкти

Працівники Twitter одними з перших зможуть працювати дистанційно навіть після закінчення пандемії


Компанія Twitter стала однією з перших компаній, яка дозволила своїм співробітникам постійно працювати з дому, навіть після закінчення пандемії коронавірусу. Про це повідомляє видання BuzzFeed.

«Ми пропонуємо нашим людям працювати з дому. Кілька останніх місяців довели, що це реально. Тож якщо функції та можливості співробітників дозволяють виконувати роботу з дому і якщо вони хочуть, то можуть працювати так постійно, ми це запровадимо», – йдеться в листі від керівника Twitter Джека Дорсі до працівників.

Водночас деяким категоріям працівників усе ж доведеться виходити на роботу, зокрема тим, хто обслуговує сервери. Повернутись у свої офіси їм можна буде не раніше вересня.

До вересня також не буде ділових поїздок, за рідкісним винятком. Не буде й жодних особистих заходів компанії до кінця 2020 року.

Тим часом компанія Apple планує відмовитися від режиму віддаленої роботи, введеного через пандемію, і протягом кількох місяців поетапно повернути співробітників в офіси. Наразі в регіональних офісах компанії за межами США до роботи приступають співробітники, яким важко працювати з дому.

Раніше ми писали, що компанії Facebook і Google дозволять співробітникам, які можуть виконувати свої обов’язки віддалено, продовжувати працювати вдома до кінця року.

Так, генеральний директор компанії Alphabet (батьківська компанія Google) Сундар Пічаї повідомив, що частина персоналу зможе повернутися до офісів уже в червні або липні. В офісах забезпечать необхідні заходи для захисту людей від коронавірусної інфекції. Подібну заяву зробив і Facebook.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь