Спецпроєкти

Україна увійшла у ТОП 30 технологічних країн світу – дослідження


Згідно з дослідженням Startup Ecosystem Rankings 2020, Україна ввійшла у ТОП 30 технологічних країн світу.  Україна піднялась на дві сходинки з минулого року, до 29 позиції серед 202 країн світу.
Київ у рейтингу посів 32 місце серед технологічних столиць. «Це рейтинг, про який багато європейських столиць можуть лише мріяти, показуючи, наскільки сильна місцева стартапекосистема  України», – йдеться у дослідженні.

Серед європейських міст Київ посідає 8 місце. Усього українська стартапекосистема налічує 7 міст. Однак,  жодне інше українське місто не потрапило до топ 300. Серед українських міст у Топ 3 входять Київ, Львів та Одеса.

«Українська стартапекосистема справді надихає. Країна переживає економічні труднощі вже кілька років, але їй все ще вдається створювати масштабні та глобальні технології. Деякі приклади компаній, що виникли в Україні, – це Grammarly, Gitlab та Ahrefs. Усі з численними базами користувачів. Основною причиною успіху України є висока якість розробників, якими цікавляться багато іноземних компаній. Ці компанії готові працювати з українськими фахівцями дистанційно або облаштовувати їм робочі місця у країнах свого перебування», – йдеться у доповіді.

У доповіді зазначено, що основною проблемою інноваційного розвитку країни є недостатня підтримка державного сектору, відсутність сприятливого інвестиційного клімату, внаслідок чого відбувається відтік інноваційного бізнесу за кордон.

Проєкт Startup Ecosystem Rankings  уособлює в собі найповнішу у світі інтерактивну мапу екосистем стартапів, інкубаторів та коворкінгів, яка показує їхній стан по всьому світу.

Українські проєкти тут також є: лише з Києва – понад 300 компаній. Усього в Україні 462 стартапи. Найпопулярніші серед них – LetyShopsMobalytics та Livestream.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь