Спецпроєкти

Тайка Вайтіті організував благодійне читання повісті Роальда Дала. До нього приєдналися Кейт Бланшетт, Меріл Стріп та інші


Режисер фільмів «Тор: Раґнарок » і «Кролик Джоджо» Тайка Вайтіті спільно з компанією Roald Dahl Story запустили благодійне читання однієї з найпопулярніших повістей Роальда Дала – «Джеймс і гігантський персик». Протягом 10 епізодів Вайтіті та зірки, яких він запросив, читатимуть розділи книги.

Участь в акції взяли голлівудські зірки: брати Хемсворт, Бенедикт Камбербетч, Меріл Стріп, Кейт Бланшет, Кара Делевінь та багато інших. Усі актори зображають різних персонажів повісті.

Отримані кошти підуть на підтримку некомерційної організації Partners In Health – її заснувала дочка письменника Офелія Дал.  Організація підтримує працівників системи охорони здоров’я і нужденних, а також допомагає їм у боротьбі з поширенням коронавірусу.

За словами Вайтіті, «Джеймс і гігантський персик» – це «божевільна, чудова казка про життєстійкість дітей, тріумф над негараздами і подолання почуття ізоляції, яке сьогодні актуальне як ніколи».

Епізоди виходитимуть три рази тиждень на YouTube  – по понеділках, середах і п’ятницях. У першій серії, яка вийшла 18 травня, участь взяли брати Кріс і Ліам Хемсворт, а також Нік Кролл, відомий за серіалом «Ліга». Друга серія з Меріл Стріп та Бенедіктом Камбербетчом також вже доступна для перегляду.

За епізодами можна стежити на Youtube-сторінці проєкту.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь