Спецпроєкти

Книжка дня: путівник за мотивами фільмів Веса Андерсона


Сьогодні нашою книжкою дня став путівник за мотивами фільмів Веса Андерсона. Розповідаємо, чому ми обрали саме цю книжку і де її можна замовити.

Режиcер Вес Андерсон відомий своєю унікальною візуальною манерою та стилістикою з ідеально симетричними будівлями і  ретроінтер’єрами у карамельних кольорах та відтінках. Не менш важливими для нього є підбір локацій, що мають гармонійно співіснувати із сюжетом. Саме тому фільм Андерсона ми вгадаємо з першої ж хвилини.

Надихнувшись візуальним стилем режисера, Воллі Коваль у 2017 році створив інстаграм-профіль @AccidentallyWesAnderson. Він колекціонує локації зі всього світу, які містять увесь набір візуального стилю фільмів режисера.

Так сформувалася велика спільнота мандрівників, які надсилають відповідні знімки з усього світу. Зараз там уже близько 1 117 світлин чудернацьких локацій, що немовби перенесені в реальний світ із кадрів Андерсона. Туди навіть потрапили світлини з Національної бібліотеки ім. Вернадського та одного із залів NAMU.

На цьому Воллі Коваль вирішив не зупинятися. Він видав цілий путівник зі старовинними готелями, яскравими будиночками, басейнами, ретровагонами, мальовничими набережними і маяками у стилі кіносвіту Андерсона.

У путівнику зібрано 200 світлин з понад 50 країн світу та шести континентів. Фотографії доповнюють історії про зображені місця.

Матеріали для видання готували протягом 18 місяців, значна кількість знімків буде опублікована вперше.

Путівник надійде у продаж 20 жовтня 2020 року. Попереднє замовлення можна зробити на сайті Accidentaly Wes Anderson уже зараз.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь