Спецпроєкти

ВООЗ заявляє про глобальне погіршення ситуації з коронавірусом


Генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус на брифінгу 8 червня заявив, що в глобальному масштабі ситуація з коронавірусом погіршується.

«Незважаючи на те, що в Європі ситуація з поширенням коронавірусної інфекції поліпшується, у глобальному масштабі вона стає гіршою. Наразі ВООЗ зафіксувала понад 7 мільйонів випадків захворювання та понад 400 тисяч смертей. Протягом кожного з останніх 10 днів у світі реєстрували понад 100 тисяч випадків зараження. А 7 червня було зафіксовано понад 136 тисяч випадків зараження. Це найбільша кількість за добу від початку пандемії», – йдеться в повідомленні.

Майже 75% із цих випадків зафіксували у 10 країнах. Переважно це Північна та Південна Америка,  Південна Азія, а також деякі частини Східної Європи та Центральної Азії.

Гебреісус підкреслив, що у країнах, де спостерігається позитивна динаміка, найбільшою загрозою є самозаспокоєння. Щоб вірус не повернувся, потрібно й далі  дотримуватися запобіжних заходів, особливо в період пом’якшення карантину.

Станом на ранок 9 червня у світі підтверджено майже 7,2 мільйона випадків коронавірусу, з них 408 734 осіб померли та 3 млн 536 тисяч 274 одужали. За кількістю інфікованих та померлих від коронавірусу лідирують США (понад 2 млн випадків інфікування). З них 773 480 пацієнтів одужали, а 113 055 – померли від ускладнень. Друге місце за кількістю інфікованих посідає Бразилія, де COVID-19 підтвердили в понад 710 тисяч людей. На третьому місці – Росія (476 658 інфікованих, з них понад 230 тисяч пацієнтів уже одужали).

Станом на 9 червня в Україні лабораторно підтверджено 27 856 випадків COVID-19. За добу 394 нових випадків.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь