Спецпроєкти

Apple представила операційну систему iOS 14. Нові інструменти


Компанія Apple провела щорічну конференцію для розробників WWDC в онлайн-режимі. На ній була презентована ​​iOS 14. 

Серед нових інструментів – сервіс для роботи із застосунками App Library, який групує програми за категоріями на робочому столі. Їх можна буде переглядати у вигляді списку.

Також у застосунків з’явилися віджети, які можна розміщувати поруч з іконками на головному екрані, змінювати і налаштовувати власноруч. Крім того, новий віджет Smart Stack показуватиме найактуальніші застосунки відповідно до часу доби.

Щоб зручно переглядати відео, користувачі можуть використовувати режим «Картинка в картинці», з яким можна дивитися відео, продовжуючи роботу з іншими застосунками.

Siri

Змінився і голосовий помічник Siri – тепер він представлений у компактному режимі і з’являтиметься як позначка внизу екрана біля кнопки. Також він підтримує автоматичне розпізнавання команд і може відправляти аудіоповідомлення.

Apple Maps

У застосунок Apple Maps додані рекомендації та гіди. У користувачів з’явилася можливість будувати маршрути для різних поїздок, зокрема на велосипедах.

Apple Translate

В iOS 14 буде вбудований застосунок «Перекладач» від Apple, призначений для розмов. Він підтримуватиме 11 мов. Сервіс зможе працювати без підключення до мережі та матиме функцію синхронного перекладу.

Ключ для автомобіля

Компанія повідомила, що iPhone тепер можна використовувати як ключ для автомобіля. Функція працює на основі NFC, ділитися ключами можна через iMessage. Першими авто, які підтримають оновлення, стануть BMW і Ford.  Нова функція запрацює з 2021 року.

Нагадаємо, що в цьому році нові моделі iPhone почнуть виробляти пізніше, ніж планувалося. Це пов’язано із зупинкою виробництва і закриттям країн через пандемію коронавірусу.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь