Спецпроєкти

Нік Кейв подарував фанату свої шкарпетки Gucci, щоб допомогти врятувати його бар


Австралійський музикант Нік Кейв відгукнувся на прохання про допомогу свого фаната Кріса Пердью, чий бар виявився на межі закриття через кризу, спричинену пандемією коронавірусу. Він відправив фанату власні шкарпетки Gucci, щоб той продав їх на аукціоні і врятував свій бар від закриття.

Заклад Кріса Пердью розташований у Лондоні і називається Trinity, він залишився без фінансової допомоги від держави під час пандемії коронавірусу і виявився на межі закриття. Друзі підприємця, такі ж фанати Nick Cave & The Bad Seeds, вирішили влаштувати онлайн-аукціон, щоб зібрати гроші на відкриття бару. Вони попросили інших шанувальників групи пожертвувати для аукціону платівки та інші пам’ятні речі, особливо якщо вони підписані Кейвом.

Про всяк випадок друзі Пердью звернулися й до самого Кейва, і він відгукнувся на прохання про допомогу. Нові шкарпетки Gucci він відправив разом з плакатом, на якому написано: «Ця пара блискучих шкарпеток офіційно належить Ніку Кейву і вартує дуже багато грошей». Онлайн-аукціон розпочнеться 4 червня і триватиме тиждень.

Тепер за блискучі шкарпетки може поторгуватися будь-який охочий: аукціон розпочнеться 4 червня і триватиме тиждень, прийняти в ньому участь можна на eBay і на сторінці Trinity в Facebook.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎