Спецпроєкти

У Києві та Львові відбудеться мирний мітинг проти поліцейського свавілля


У Києві в п’ятницю 5 червня о 14:00 під Кабінетом Міністрів України відбудеться мирний мітинг «Проти поліцейського свавілля в Україні», щоб привернути увагу до проблем безкарности й корумпованости поліції в країні.

«Як громадяни своєї держави, ми хочемо бачити Україну правовою та безпечної країною для кожного та кожної без винятку: жінок, дітей, людей різної сексуальної орієнтації та гендерної ідентичности, різного етносу та релігійних переконань. Усьому цьому не дає збутися системне свавілля, безкарність та корумпованість поліції в Україні», – пишуть ініціатори мітингу.

Головні вимоги мітингу:

  • відставка Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова;
  • реалізація Плану дій щодо Національної стратегії з прав людини 2020;
  • подання на розгляд ВРУ законопроєкту 3316-2 про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо впорядкування відповідальности за злочини, скоєні з мотивів нетерпимости до сексуальної орієнтації та гендерної ідентичности).

Організатори мітингу – Центр Громадянських Свобод, КиївПрайд та Українська Гельсінська спілка з прав людини – закликають людей, які прийдуть на мітинг,  триматися соціальної дистанції та бути в масках. Моніторинг мирного зібрання здійснюватиме Ozon.

 Мітинг відбудеться 5 червня і у Львові біля Головного управління Національної поліції о 9.00 год.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎