Спецпроєкти

Уперше до шкільного списку рекомендованої літератури додали комп’ютерну гру


Комп’ютерну гру «Це моя війна» (This War of Mine)  додадуть до переліку рекомендованих творів для читання в школі у Польщі. Про це оголосив прем’єрміністр Польщі Матеуш Моравецький.

Польща стала першою країною світу, в якій комп’ютерну гру додали до шкільної програми.

«Шляхом включення ігор у нашу систему освіти ми розширюємо межі нашої уяви й додаємо щось нове в культуру не лише Польщі, а й усього світу», – зазначив прем’єр під час зустрічі з розробниками This War of Mine, польською компанією 11 bit studios.

Гра This War of Mine — це симулятор виживання у воєнних умовах. Персонажі гри – мирні жителі, які намагаються вижити в місті, охопленому громадянською війною. Головна мета гравців – пережити війну. Гасло This War of Mine — «Не кожен на війні солдат».  Ці персонажі борються з такими проблемами, як нестача їжі, ліків і постійна загроза з боку снайперів і мародерів.

Симулятор рекомендували старшокласникам, які вивчають історію і культуру, та цікавляться соціологією, філософією і етикою. Школярам нададуть безкоштовний доступ до гри.

«Ігри розмовляють мовою, інтуїтивно зрозумілою молоді, – мовою інтерактиву. Нею ігри можуть розповісти про що завгодно: емоції, правду, боротьбу добра і зла, людяність, страждання. У цьому вони схожі на літературу», – підкреслив голова студії.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь