Спецпроєкти

Панорамна тераса і відкритий дах: новий хаб для івентів у сфері бізнесу та IT


На Печерську починає працювати новий івент-простір PMHUB – місце для конференцій, хакатонів, бізнес-сніданків, панельних дискусій, вебінарів і навіть розважальних IT-стендапів. PMHUB планує сформувати ідейне ком’юніті навколо сфери інновацій в Україні: для цього простір об’єднає представників бізнесу, IT та Gaming & Entertainment індустрій. 

До PMHUB можна прийти не тільки на захід, але й просто попрацювати в колі креативних людей міста. Бонус: це буде безкоштовно. «Ми маємо на меті створити креативний майданчик у центрі міста, який стане епіцентром розвитку високотехнологічних індустрій», – зазначає Дар’я Сьома, керівник проєкту. 

А ще до свого відкриття PMHUB оголосив конкурс: запропонуйте ідею івенту, а згодом команда PMHUB обере три найцікавіших заходи. Переможці зможуть провести свою подію безкоштовно з 1 липня (якщо тільки не буде посилення карантину). Щоб взяти участь у конкурсі, просто заповніть цю форму

01/8

Отже, що саме пропонує PMHUB?

  • Основний зал площею 850 м2 з театральною посадкою на 400 осіб. Дуже легко адаптувати для будь-якої події.
  • Відкриті тераси на 375 М². Плюс дивовижні види на Печерськ. 
  • PMHUB облаштований панорамним екраном 14 х 4,5 м з можливістю трансляції відео у високій чіткості. Професійне звукове та відеообладнання надали Front Pictures і «Лайтек». Одна з особливостей хаба — можливість проводити панорамні презентації в форматі кінотеатру і заходи на даху.

Адреса PMHUB: вул. Іоанна Павла II, 5. Неподалік від станцій метро «Палац Україна», «Печерська» та «Дружби Народів», коротше кажучи – у самісінькому центрі міста. 

PMHUB вже розпочинає роботу із серії онлайн-заходів, а велике офлайн-відкриття (разом зі світовими лідерами ІТ та бізнесу) відбудеться у серпні 2020 року. За новинами стежте на сторінці хабу.

Розклад найближчих онлайн-івентів PMHUB:

5–6 червня – DevOps Fest;

3 липня – Parimatch Tech IT Ring;

10 липня – конференція Technologication;

25–26 липня – хакатон Hack the Tech;

7 серпня – велике відкриття PMHUB.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь