Спецпроєкти

В Україні відбудеться онлайн-фестиваль швейцарського кіно. Програма


Четвертий фестиваль «Тиждень швейцарського кіно» цього року вперше відбудеться онлайн, безкоштовно презентувавши на своєму сайті 10 найактуальніших художніх фільмів Швейцарії останніх років: swissfilm.org.ua. Фестиваль триватиме з 19 по 28 червня.

Цьогорічна тема – гендерна рівність, одна з глобальних цілей сталого розвитку ООН.

Також у межах фестивалю відбудеться віртуальна дискусія про гендерну рівність у сучасному кіно, в якій візьмуть участь українські кінокритикині, режисерки й авторки одного з фільмів програми.

Програма фестивалю

1. Щасливий Лазар

У крихітному італійському селі час зупинився в буквальному сенсі слова. Місцеві жителі належать маркізі, яка нещадно використовує їхню працю. Усе змінюється під час візиту в село молодого аристократичного Танкреді, який заводить дружбу з простодушним Лазарем. Фантастичні колізії їхніх стосунків цілком зруйнують звичний побут сільських жителів і призведуть майже до біблійного апокаліпсису маленького світу.

2. 7 днів

Іван і К’яра зустрілися на сицилійському острові, де триває підготовка до весілля їхніх друзів, та закохалися одне в одного. Попри заміжжя К’яри та небажання Івана повторювати помилки його минулих стосунків, вони вирішують залишитися разом – всього на 7 днів, до весілля.

3. Божественний порядок

1971 рік. Нора – молода домогосподарка та мати, яка живе в маленькому селі з чоловіком і двома синами. Швейцарську глушину не зачепили соціальні потрясіння 1968 року. Тихе життя Нори теж не змінилося – до того моменту, поки вона не почала боротьбу за виборче право жінок.

4. Дивовижна подорож Волкенбруха в обійми шикси

У молодого ортодоксального єврея Мотті Волкенбруха серйозна проблема: всі жінки, яких його мама представляє йому як потенційних дружин, схожі на неї. Ситуація стає ще складнішою, коли Мотті закохується в дівчину неєврейського походження, так звану шиксу.

5. Життя кабачка

Після смерти матері маленький Ікар потрапляє до притулку, де кожна дитина розповідає йому свою непросту історію. У новому домі хлопчик отримує кумедне прізвисько, знаходить товаришів і дізнається, що таке міцна дружба, турбота і справжня любов.

6. За вітром

Молода пара тікає від метушні у віддалений альпійський куточок. Однак у їхнє щасливе та розмірене життя вдирається інженер, який приїхав, щоб встановити вітряну турбіну.

7. Навколо Луїзи

Луїза, 40-річна співачка, та її напарник Жульєн, гітарист і композитор, виступають разом уже багато років. Одного разу батько Луїзи, якого вона востаннє бачила ще в молодості, підходить до неї після концерту, – він серйозно хворий. Ця зустріч змусить Луїзу по-іншому поглянути на власне життя.

8. Мрія Катріни

Катріна хоче мати дітей, але її чоловік гине в автокатастрофі. Завдяки пересадці голови він повертається іншою людиною. Тіло одного чоловіка, розум іншого, – чи вистачить цього для здійснення мрії Катріни?

9. Невинний

Рут віддана родині, ревним християнам-традиціоналістам, і своїй дослідницькій роботі. Однак минуле раптово нагадує про себе, коли в житті дівчини з’являється колишній коханець, ставлячи під сумнів її почуття, спосіб життя, а згодом і віру.

10. Стрікер

Щоб виплутатися з фінансової кризи, шкільний учитель Бальц Наеф наймає і навчає стрікерів для нелегальних спортивних ставок. Хоча він з командою перетворює стрікінг на новий модний спорт, його становище не поліпшується. Ба більше, негаразди Бальца лише починаються.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь