Спецпроєкти

У Twitter з’являться голосові пости до 140 секунд. Як вони працюють?


Соцмережа Twitter запускає функцію голосових постів тривалістю до 140 секунд.

«Twitter – це місце, де ви говорите про те, що відбувається. Але іноді 280 символів недостатньо, і деякі розмовні нюанси губляться у перекладі. Отже, відсьогодні ми тестуємо нову функцію, яка додасть більше людського підходу до використання Twitter, – ваш власний голос», – йдеться у повідомленні компанії.

Як записати голосовий твіт?

Щоб записати голосовий твіт, потрібно натиснути на іконку із зображенням звукових хвиль. Тривалість кожного повідомлення повинна бути максимум 140 секунд. Якщо голосовий твіт триватиме довше, платформа автоматично розіб’є його на кілька записів і створить з них тред.

Поки функція доступна лише деяким користувачам з операційною системою iOS. У компанії обіцяють, що найближчим часом записувати голосові твіти зможуть всі користувачі з iOS. А от слухати такі твіти можуть усі користувачі мережі.

Щоб прослухати аудіозапис, потрібно натиснути на фотографію у твіті. Голосовий твіт відкривається в невеликому плеєрі в нижній частині екрана

Деякі користувачі вже спробували нову функцію  і використовують її майже для всього, крім диктування звичайних твітів.  Ось, наприклад, один користувач записав, як нерідко звучатиме найперший голосовий твіт.

«Слава богу за новий звуковий інструмент, тепер ви можете нарешті почути мій справжній, природний голос !!!!!» – підписав свій голосовий твіт користувач під ніком MJ Franklin.

Інший користувач записав мурликання свого кота.

Matthew A. Cherry записав пост на кшталт голосової пошти, на яку записують повідомлення для адресата.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь