Спецпроєкти

Як Vogue прославляє людей, які опинились на передовій під час пандемії


Британський Vogue представив обкладинки липневого випуску журналу. Їхніми героїнями стали три жінки, які працюють і допомагають людям під час пандемії в Лондоні. Так редактори прагнуть подякувати людям, які перебувають на передовій під час пандемії.

Серед них – акушерка Рейчел Міллар, машиністка поїзда Наргуіс Хорсфорд і касирка супермаркету Аніса Омар.

«Ці жінки представляють мільйони людей у Британії, які перед обличчям великих і маленьких небезпек одягають робочу уніформу і йдуть допомагати людям».

Також Vogue створив 20-сторінкове портфоліо, присвячене всім непомітним героям пандемії: лікарям, таксистам, медсестрам, прибиральникам, учителям, водіям швидкої допомоги, волонтерам тощо. Воно буде доступне в п’ятницю 5 червня.

Автором проєкту став фотограф Джеймі Хоуксворт. Протягом 10 днів він роз’їжджав по місту на велосипеді і буквально на вулицях шукав героїв для випуску.

«Відбулася зміна орієнтирів стосовно того, ким ми сьогодні захоплюємося, – і цих людей потрібно прославляти. Вони завжди були героями, робили свою роботу, щоб підтримувати цю країну на ногах, але вони також і звичайні люди. І в цій звичайності така неймовірна краса, але нам потрібна міжнародна криза, щоб її побачити. Важливо сказати, що британський Vogue завжди відображав сучасність. Зрештою, британське видання журналу задумали під час Першої світової війни, коли американський Vogue не можна було експортувати за межі США. Отже, я хотів зберегти цей історичний момент, задокументувати часи, в які ми живемо, і людей, які підтримували цю країну», – розповів головний редактор британського Vogue Едвард Еннінфул.

Окрім того, британський модний журнал зняв один день із життя трьох героїнь липневого випуску.

«Ми повинні бути тут, незалежно від того, що відбувається у світі. Зараз це вже щось більше, ніж просто робота», – поділилася касирка супермаркету Аніса Омар.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь