Спецпроєкти

У Барбадосі вводять спеціальну візу для віддалених працівників. Вони можуть жити на острові цілий рік


Якби ви могли працювати з будь-якого місця на планеті,  чи залишилися б там, де живете зараз?

Влада Барбадосу, острова в Карибському морі, вирішила скористатися такою ідеєю і заявила, що планує запустити візу на 12 місяців для тих, хто працює віддалено і не прив’язаний до офісу.

Про це повідомляє The Insider.

Прем’єр-міністерка Барбадосу Міа Моттлі пояснила, що короткострокові поїздки зараз для багатьох є незручними, адже в кожній країні є свої обмеження, які постійно змінюються. А завдяки запуску річної візи уряд зможе залучити віддалених працівників на острів і відродити туризм, від якого залежить економіка країни.

На сьогодні влада активно допрацьовує деталі річної візи. Коли саме її запустять, повідомлять найближчим часом.

Влада також заявила,що відкриває свої кордони для туристів з 12 липня. Туристам із країн з високим рівнем ризику потрібно пройти тест на COVID-19 за 72 годин перед від’їздом. Мандрівники з країн із низьким рівнем ризику можуть пройти тест за тиждень до вильоту.

Також туристи можуть зробити тест і на острові, але тоді доведеться власним коштом самоізолюватися до отримання результатів. У разі, якщо результат виявиться позитивним, туристів ізолюють, де за ними «будуть спостерігати представники Міністерства охорони здоров’я».

Станом на 10 липня в Барбадосі підтверджено 98 випадків, 7 людей померли, 90 одужали.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎