Спецпроєкти

Гаррі Стайлс записав аудіоказки для застосунку Calm. Їх уже можна послухати


У застосунку для медитації Calm з’явилися казки, записані співаком Гаррі Стайлзом. Застосунок допомагає користувачам поліпшити сон і допомагає впоратися з депресією, тривогою, безсонням і стресом за допомогою медитації і спокійної музики.

Гаррі Стайлс записав кілька 30-хвилинних історій під назвою Dream with me в супроводі спокійної музики, що розслабляє. Послухати казки можна з 8 липня.

Сон і медитація займають важливу частину в моїй щоденній рутині, коли я вдома або в студії, або в дорозі», – розповідає співак. – Відпочинок та відновлення сил так само важливі, як і робота. Пошук балансу між ними став корисний як для мого фізичного, так і для психічного здоров’я. Я щасливий, що співпрацюю з Calm якраз у той час, коли світу потрібне зцілення».

Це вже не перша колаборація Гаррі Стайлса і Calm. У 2018 році співак разом з актором Ештоном Катчером організував збір коштів для підтримки програми.

Крім Стайлса, аудіорозповідь для Calm записали актор Меттью МакКонахі, Єва Грін, письменник Стівен Фрай та інші – всі вони є шанувальниками застосунку, створеного з метою захисту ментального здоров’я.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎