Спецпроєкти

30 найкращих міст світу для віддаленої роботи. У списку є Київ


Хто з нас не мріяв мати можливість одного тижня попрацювати біля басейну, а іншого – у будиночку в горах чи у затишному кафе у Лондоні? Для групи фрілансерів робоче життя, яке супроводжується мандрами, є реальністю.

Компанія Carphone Warehouse провела дослідження і склала список із 30 найкращих міст для людей, які працюють віддалено. Їх оцінювали за критеріями, важливими для фрілансерів: рівень зайнятости, середній розмір зарплати, швидкість інтернету, вартість оренди, дозвілля, медицина, транспорт, локації для роботи і загальна якість життя.

Остін, Мельбурн та Берлін назвали найкращими за якістю життя та варіантами дозвілля. Дозвіллям задоволені фрілансери й у Барселоні, Лондоні, Атенах, Гонконгу та Сан-Паулу. Щодо якости життя, то серед найкращих міст – Мельбурн, Амстердам, Тулуза та Монреаль.

Найнижча вартість оренди, вартість життя та найвищий рівень охорони здоров’я – у місті Медельїн (Колумбія), Лахор у Пакистані, Делі, Каїрі, Буенос-Айресі та Чангу. Найвища швидкість інтернету – в Гонконгу.  Дубаї, Лондон та Остін добре оцінюють за рівнем зайнятости та середнім розміром заробітної плати.

Повний перелік міст:

1. Остін, штат Техас, США

2. Чіангмай, Таїланд

3. Берлін, Німеччина

4. Барселона, Іспанія

5. Мельбурн, Австралія

6. Тулуза, Франція

7. Монреаль, Канада

8. Дубай, ОАЕ

9. Медельїн, Колумбія

10. Осло, Норвегія

11. Окленд, Нова Зеландія

12. Амстердам, Нідерланди

13. Гонконг

14. Лондон, Велика Британія

15. Тель-Авів, Ізраїль

16. Буенос-Айрес, Аргентина

17. Чангу, Балі, Індонезія

18. Сантьяго, Чилі

19. Лахор, Пакистан

20. Кейптаун, ПАР

21. Делі, Індія

22. Санкт-Петербург, Росія

23. Сан-Паулу, Бразилія

24. Белград, Сербія

25. Київ, Україна

26. Атени, Греція

27. Маніла, Філіппіни

28. Каїр, Єгипет

29. Найробі, Кенія

30. Дакка, Бангладеш

Раніше ми писали про рейтинг європейських країн, які, на думку Blacktower Financial Management, є найкомфортнішими для проведення там безтурботної старости. На жаль, Україна до цього рейтингу не потрапила. Подивитися рейтинг і дізнатися, яка європейська країна найкомфортніша (і ймовірно, не тільки для пенсіонерів), можна ось тут.

Також маємо своєрідний антирейтинг – список найнудніших міст Європи, який фахівці сервісу Aviasales створили на основі відгуків туристів. На щастя, жодного українського міста там немає. Утім, зі списком також можна посперечатися – для деяких туристів ці міста якраз входять до переліку найцікавіших і найатмосферніших.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь