Спецпроєкти

Готелі в США почали здавати номери під офіс під час карантину. Попит є!


Готелі у США почали переобладнувати свої номери під офіси для місцевих підприємців.

Через пандемію коронавірусу і пов’язані з нею обмеження для бізнесу та подорожей прибуток готельної галузі в США скоротився на 80%, якщо порівнювати з 2019 роком, повідомляє Business Insider.

Проте наприкінці травня – на початку червня ситуація різко змінилася. Річ у тому, що деякі готелі почали шукати альтернативні способи заробітку і вирішили здавати номери для роботи підприємцям або тим, кому складно працювати з дому під час карантину.

Мережа HotelsByDay помітила, що за останні два місяці попит на номери, що їх використовують тільки вдень, виріс на 900%.

London West Hollywood

Суворі протоколи прибирання мотивували гостей впевнено орендувати номери в готелях для своєї роботи.

Наприклад, мережа готелів Marriott використовує електростатичні обприскувачі для очищення номерів. Hilton заявила, що почне працювати з Reckitt Benckiser, виробником антисептиків Dettol і Lysol, а також проконсультується з клінікою Mayo Clinic, щоб розробити нові стандарти прибирання.

Також зручні столи, регулярне прибирання та швидкий інтернет допомагають співробітникам менше відволікатися від робочих завдань.

Деякі готелі навіть пропонують безкоштовні закуски у межах пакету, інші переробили конференц-зали, щоб створити ще більше місць для роботи. Наприклад, готель The Asbury в Нью-Джерсі пропонує для роботи не номери, а місця за $35 на день.

Інші готелі стали здавати номери під офіси помісячно. Наприклад, 5-зірковий The London West Hollywood у Беверлі-Хіллз від початку червня запропонував гостям пакет Offices at The London.

А готель The Hamilton Hotel у Вашингтоні – Home-Away-From-Home Office за $109 на день: він включає номер з робочим місцем до 16:00, сніданок з круасаном або парфе і безлімітну каву. Під це готель виділив близько 30 кімнат.

Тренд стає глобальним. Кімнати для роботи почав здавати і готель Tremezzo в Італії, і готель Skye Suites у Сіднеї.  Представники готелів заявляють, що більше гостей приїжджають, просто щоб користуватися номерами протягом дня, оскільки для роботи їм потрібен комфортний простір.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь