Спецпроєкти

В Україні знімуть байопік про тренера Валерія Лобановського


Компанія KINOROB заявила, що працює над створенням художнього фільму «Наставник» про тренера Валерія Лобановського.

Події стрічки охоплять середину 70-х років минулого століття. Саме в цей період на весь континент гриміла слава київського «Динамо» – команди-зірки під керівництвом Валерія Лобановського. У 1973 році 34-річний тренер отримав запрошення очолити «Динамо» і за 2 роки привів клуб спочатку до перемоги в Кубку Кубків, а потім і в Суперкубку УЄФА.

Продюсерами стрічки виступили Єгор Олесов та Павло Черепін.

«Ми задумували “Наставник” як мотиваційний художній фільм, фільм-подію, фільм-піднесення. Валерій Лобановський – справжній герой України і майже ідеальний персонаж для фільму-байопіку: непростий унікальний характер, геніальна особистість і дійсно легендарна історична постать. Це людина, яка зробила не одну, не дві, а цілих три епохальні суперкоманди, кожна з яких не тільки залишила свій слід в історії футболу, а й виховала по володарю Золотого М’яча (Блохін 1975, Беланов 1986, Шевченко 2004). Він є одним з найвидатніших футбольних тренерів сучасности», – розповідають продюсери фільму.

Продюсери підписали меморандум із президентом ФК «Динамо» Ігорем Суркісом, у межах якого клуб надає права на ексклюзивне використання бренда «Динамо» у стрічці та консультуватиме творчу групу фільму.

«Мені пощастило не просто працювати разом із Валерієм Васильовичем, а й вчитися в нього щодня. Він був унікальною людиною. Досягаючи неймовірних результатів, він ні на мить не зупинявся – завжди шукав можливість зробити ще один крок у розвитку, дізнатися щось нове, розробити нову ідею, відшліфувати її у тренувальному процесі та втілити у життя на полі. Абсолютно геніальний тактик і стратег!», – зазначає Ігор Суркіс, президент ФК «Динамо».

Також консультуватиме щодо сценарію фільму і донька тренера – Світлана Лобановська.

Зараз триває стадія фіналізації сценарію, попередній кастинг головних акторів, підбір знімальної команди, розробка ескізів тощо.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь