Спецпроєкти

Pornhub запускає підтримку малого бізнесу по всьому світі. Що пропонують?


Pornhub запускає Big Package* – всесвітню програму з підтримки малого бізнесу, який сильно постраждав під час пандемії. Сто компаній, у яких працюють до ста працівників, зможуть запустити на сайті безкоштовну рекламу на мільярд показів. Про це йдеться в анонсі відеоплатформи.

«Компанії, які прорекламуються у нас, зможуть з’єднатися не лише зі своєю цільовою авдиторією, але й підвищать загальну видимість бренда – особливо в часи небувалої діджиталізації світу», – пояснив віцепрезидент компанії Кері Прайс. 

Учасників кампейну колективно оберуть керівники відділу маркетингу, реклами та продажів Pornhub. Потім майданчик створить серію оголошень для кожного з обраних підприємств, які обслуговуватиме платформа онлайн-реклами TrafficJunky. Разом компанії пропишуть стратегію для підприємств відповідно до їхнього розташування.

Зареєструвати своє підприємство для відбору можна тут.

Зазначимо, що під час пандемії у США закрилися 100 тисяч малих підприємств.

Упродовж пандемії COVID-19 відеохостинг для дорослих пожертвував 50 тисяч масок, 50 тисяч євро для виробництва масок у Європі і 35 тисяч доларів  допомоги секспрацівникам та тематичним ГО. 

Окрім цього, Pornhub запускав кілька карантинних відеосерій: у Cleanest Porn Ever Аса Акіра, Даніка Морі, Джозі Блек та інші порноакторки показують, як займатися «чистим» сексом, а у Scrubhub вчать правильно мити руки. Платформа також тимчасово відкривала преміумдоступ для всіх користувачів, заохочуючи залишатися вдома.

Нещодавно у хостинга також вийшов документальний фільм про культуру стриптиз-клубів.

*Big Package сленговою англійською означає «великий член».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь