Спецпроєкти

Бренд ROUSSIN створив спеціальні рюкзаки, щоб зменшити ризики ДТП з пішоходами


Бренд ROUSSIN за підтримки Українського Культурного Фонду запускає проєкт SAFE FASHION – #безсекундижиття, присвячений безпечному руху на дорогах.

У межах проєкту ROUSSIN створять 3000 дизайнерських рюкзаків зі світловідбивними елементами.

Ініціатива ROUSSIN допоможе зменшити ризик виникнення ДТП з пішоходами в 6,5 разів.

Рюкзаками бренд безкоштовно забезпечить дітей молодшого шкільного віку міста Сміли Черкаської області. Це місто обрали невипадково, адже саме у Смілі сестри Серафима та Софія Русинович, засновниці  ROUSSIN, провели своє дитинство.

«Наше свідоме “Я” часто прагне врятувати Всесвіт: зупинити глобальне потепління, забезпечити їжею всіх голодних чи хоча б перерахувати кошти у фонд захисту тварин, що живуть на іншому континенті. Але змінити цей світ ми зможемо, якщо почнемо піклуватися про найближче оточення: про людей, з якими вітаємося вранці, з ким стоїмо в черзі або обмінюємося поглядами на світлофорі. Адже ті, кому потрібна допомога і турбота, – на відстані витягнутої руки. Планета не потребує порятунку, вона просто хоче, щоб ми навчилися підтримувати одне одного. Думай глобально, дій локально!», – вважає дизайнерка.

Восени 2020 року у місті Сміла буде організовано Тиждень Безпеки Руху. Команда бренда проведе серію тематичних зустрічей з учнями в 15-ти школах міста.

Крім того, резиденти Ukrainian Fashion Week мають на меті створити рух STREET ROUSSIN, присвячений культурі на дорогах та популяризації рефлективного одягу у суспільстві.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь