Спецпроєкти

Застосунок дня: сервіс для грузоперевезень на будь-який випадок життя


Втомившись від ненависти до себе під час переїздів («Боже, і куди мені стільки речей, нащо я це все купую»), гуглення «перевізники Київ» та «можна мені якесь грузове таксі, будь ласка?», ми вирушили на пошуки ідеального сервісу для перевезень. Щоб і речі перевезти, і швидко, і за адекватними цінами. І ми його знайшли.

VanOnGo – це новий застосунок, за допомогою якого можна замовити машину для переїзду та обрати потрібні послуги вантажників

Як працює:

Після встановлення застосунку вам потрібно вказати вантаж і маршрут. Розповідати по телефону, що саме ви перевозите, довго описуючи речі операторові не потрібно, – усе можна зробити у смартфоні за декілька хвилин. Обрати маршрут, тип вантажівки, кількість вантажників, сфотографувати все, що хочете перевезти та надіслати цю світлину через застосунок  — і вжух  — замовлення оформлене! А ще сервіс одразу повідомить про ціну за перевезення. 

Пошук транспорту триває буквально кілька хвилин, тож не доведеться довго чекати та нагадувати про себе.

Сервіс знадобиться, якщо потрібно:

  • переїхати і перевезти купу речей;
  • поїхати на дачу і перевезти купу речей;
  • доставити велику техніку з магазину: пральну машину, холодильник, плиту тощо;
  • повернути техніку, яка не підійшла, або відвезти у ремонт;
  • купити товари для ремонту;
  • підготуватися до івенту: організувати перевезення меблів, техніки, столів, стільців, арок тощо;
  • перевезти велосипеди, великі рослини (пальми в горщиках, що не влізають у таксі), клітки для домашніх тварин і самих тварин;
  • вирішити будь-які питання з перевезенням чогось великого, важкого, незручного.

Плюси сервісу:

Це швидко, просто та сучасно, а цiноутворення прозоре. Знову ж таки, не потрібно пояснювати, що вам ду-у-уже багато речей треба везти – світлина вантажу скаже все за вас. До того ж це доступно – ціна за перевезення речей нижча, ніж у службах доставки.

Квартирний переїзд та перевезення вантажів не здаватимуться пеклом, якщо всі проблеми можна буде вирішити за кілька хвилин та за декілька кліків.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь