Спецпроєкти

Дозвілля на неділю: забити банан та дізнатися про татуювання все, що ви завжди хотіли спитати


У неділю, 2 серпня, тату-студія «22» проведе День відкритих дверей у межах першого запуску тату-школи «2х2».

Кожна з кураторок розкаже про нюанси тату-майстерности у графіці, кольоровому татуюванні і handpoke та відповість на найчастіші запитання.

Що і хто у програмі?

Влада Шевченко – засновниця тату-студії, майстриня і кураторка напряму «Графіка». Розкаже «Як обрати напрям татуювання і пройти шлях від початківця до топмайстра».

«За 6 років я пройшла шлях від треш польки (так-так!) до графіки. Я ніколи не шкодую про зроблене, але, повертаючись на початок своєї кар’єри, можу з точністю сказати, що мені не варто було братися за того вовка на лопатці»

Марія Гермашева – майстриня тату-студії, кураторка напряму Handpoke. Розкаже «Як знайти свій стиль в ілюстративному напрямі й напрацювати індивідуальний почерк».

«Чи зможеш відповісти на запитання, хто малює крутіше: Дюрер, Туве Янсон чи Бенксі? Самоідентифікація та вміння спостерігати – ваші найкращі супутники в пошуку себе в ілюстрації. Іноді пошук себе в ілюстрації має початись із запитання: «А що я хочу сьогодні з’їсти на сніданок?» Також вважаю, що натхнення немає, є наявність ресурсу і вміння з ним поводитися».

Валерія Ярмола – майстриня тату-студії, кураторка напряму «Кольорове татуювання». Розкаже «Як самостійно навчитися татуювання: шкідливі поради, які можна знайти в інтернеті».

«Перший мій контакт з тату-мистецтвом відбувся ще в інституті, коли я 10 років тому вирішила зробити собі перші татуювання. Мені довелося дуже сильно працювати над своїм критичним мисленням і розбиратися самостійно – чи нормально зливати фарбу після роботи назад, наприклад. Згодом зрозуміла, що татуювання може прикрашати тіло, а може розвинути в людині купу комплексів та утисків».

Також у програмі є практичне заняття з набивання татуювань на бананах-одинаках під керівництвом кураторів. Чому одинаках? Саме їх залишають у магазинах, коли відривають від в’язки, та рідко купують. Тому вони опиняються на смітнику. Не треба так! Даймо їм шанс на татуйоване життя разом.

Відвідувачі зможуть також ознайомитися з продукцією брендів-партнерів: Balm Tattoo, No Blood Tattoo і Make Tattoo.⠀

«Ми давно мріяли відкрити сучасну школу татуювання, яка б не лише навчала основам малюнку, але й давала практичні знання від наших майстринь, які практикувались у понад 20 країнах: Данії, Німеччині, Франції, Ізраїлі, Нідерландах, Іспанії – і це далеко не повний список.

В індустрії тату все змінилось, але чимало людей вдають, ніби зараз 2000-ні. Відтоді змінилися технології, відбулась еволюція сприйняття. Ми хочемо передати цей досвід», – пояснює засновниця тату-студії «22» Влада Шевченко.

Дата: 2 серпня 2020, неділя
Локація: вул. Спаська, 22
Вхід безкоштовний
Стежте за оновленнями тут

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь