Спецпроєкти

Найкрасивіші жінки з королівських сімей за версією пластичних хірургів


Пластичний хірург, доктор Джуліан Де Сільва, проаналізував зовнішність жінок із королівських сімей за формулою «золотого перерізу»  і назвав найкрасивіших із них. Ці виміри ідеальних пропорцій обличчя стародавні греки використовували для оцінки привабливости. Про це пише Dailymail.

Згідно з отриманими даними пластичний хірург назвав 5 найкрасивіших жінок серед королівських сімей. Принцесу Діану назвали найкрасивішою жінкою королівської сім’ї.

З’ясувалося, що її пропорції на 89,05 відсотка близькі до досконалости. Коефіцієнт визначили за допомогою новітніх методів комп’ютерного аналізу. Найближчі до ідеалу у королівської особи овал обличчя, ніс, брови і лоб.

Наступна красуня – королева Йорданії Ранія аль-Абдалла. У неї ідеальне підборіддя і форма губ.

Третє місце посіла Грейс Келлі, 10-та княгиня Монако. Найвищі оцінки отримали її очі: їхнє розташування майже ідеальне – 99,8% зі 100. Також хірурги високо оцінили її губи.

На четвертій позиції герцогиня Сассекська Меган Маркл (87,4%.). У неї ідеальні пропорції носа і розташування очей, а також красива форма підборідка. Меган Маркл виділилася завдяки своїй «красивій симетрії обличчя»,  – зазначив хірург.

На п’ятому місці – герцогиня Кембриджська Кейт Міддлтон (86,7%.). У неї вдале розташування очей та ідеальна відстань між носом та губами.

Раніше пластичні хірурги визнали Роберта Паттінсона найкрасивішим чоловіком у світі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь