Спецпроєкти

Дослідження. Хто креативніше – міленіали чи покоління X?


Згідно з останніми опитуваннями, працедавці радше наймуть на роботу міленіалів, ніж старших працівників. Та чи в їхніх діях резон?

Хедхантери віддають перевагу молодому поколінню, вважаючи їх більш розумними і ефективними співробітниками. Однак учені з Гарварду заявляють, що є принаймні три галузі розумової діяльности, в яких покоління Х (люди від 40 до 50 років) розумніші за міленіалів. І ці галузі мають вирішальне значення для бізнесу.

Учені проводили кілька років тести на когнітивні здібності у людей різних поколінь. Таким способом вдалося зібрати відповіді понад 3 мільйонів осіб. Чим ж особливе покоління Х?

Математичні навички

З віком навик рішення арифметичних задач тільки покращується. Ви можете подумати, що це марна перевага, враховуючи, що на кожному смартфоні є калькулятор. Однак люди, які можуть швидко вести підрахунки в розумі, успішно працюють зі статистикою і аналітикою, а також швидше знаходять помилки в таблицях.

Розуміння змісту

Ближче до 50 років у людини, як правило, накопичується багато знань із широкого кола предметів. З’являється можливість глибше розуміти певні процеси, взаємозв’язок між предметами, а найголовніше – вміти пояснювати це іншим. Саме тому представники покоління Х стають кращими наставниками, ніж їхні молодші колеги.

Потяг до творчості

Хоча бували письменники, митці та музиканти, які творили свої найкращі роботи у молодості, все ж більшості це вдавалось у зрілому віці.  А творчий потенціал – це джерело інновацій для будь-якої компанії.

До речі, чи знали ви, що міленіали та покоління Z сприймають «ОК» у робочих чатах як вияв пасивної агресії? Про це читайте в цьому матеріалі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь