Спецпроєкти

Українець створив репліку Tesla Cybertruck – як йому це вдалося


25-річний автомеханік із Полтавської області Ілля Крамер разом із товаришами власноруч створив репліку відомого винаходу Ілона Маска –  пікапа Tesla Cybertruck. Про це повідомляє місцевий телеканал «PTV Полтавське ТБ».

Ідея зібрати «український кібертрак» спала на думку після презентації Маска Tesla Cybertruck. Ілля вирішив не чекати випуску машини і не витрачати на неї від $80,000, а зібрати її самостійно.

Оригінал

Копія Ілллі Крамера

На створення репліки пішло пів року.

Майже шестиметрова копія Tesla Cybertruck сконструйована на основі мікроавтобусу Citroen 1991 року, тому їздить не на електричному заряді, а на дизельному пальному. Щоб дотриматись точних розмірів, його довелося розрізати навпіл та подовжувати – майже кожну частину металопрофілю, який і тримає кузов, відрізали й приварювали знову.

У процесі також розбирали салон, видавлювали скло, знімали двері, ляду та оптику, зрізали дах та всі непотрібні елементи кузову.

Наразі автомобіль практично готовий – потрібно ще доопрацювати салон та усунути дрібні недоліки, які виникають з кожним тестовим виїздом у місто.

Зовні авто схоже на оригінальний Tesla Cybertruck: футуристичний дизайн, тоноване скло, діодна оптика, двері без ручок, які відкриваються дистанційно, місткий кузов.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram