Спецпроєкти

Проєкт дня: український застосунок, який розшифровує аудіо у текст


Українські підприємці Марта Боровець та Олександр Кузьмічов запустили мобільний застосунок Odrey, за допомогою якого є можливість перевести голосове повідомлення або відео у текстовий формат.

Це перший застосунок такого типу, розроблений в Україні.

Як працює застосунок?

Застосунок підтримує понад 30 мов і здатний швидко транскрибувати аудіо та відеозаписи у текстові нотатки.

Голосові повідомлення можна записувати і в самому застосунку, використовуючи його як диктофон, й імпортувати в нього сторонні файли, записані раніше. Можна також не лише розшифровувати голос у текст, а й редагувати його та одразу надсилати в будь-яку соціальну мережу або месенджер.

Крім цього, Odrey вміє розбивати текст на абзаци, якщо під час розмови були паузи певної довжини.

Застосунок як корисний та функціональний інструмент стане в нагоді людям різноманітних професій.  Його можна використовувати для швидкого формування звітів після зустрічей, розшифровування інтерв’ю, запису лекцій тощо. Він допоможе зекономити час у дорозі, якщо немає можливости надрукувати повідомлення вручну.

«Якщо хочеш зробити продукт добре – зроби його таким, яким захочеш користуватися сам. Історія заснування почалася з того, що нам не вистачало програми, за допомогою якої можна було б зручно та швидко писати звiти із зустрічей та нотувати свої думки. Коли ми її зробили для себе, ми подумали, чому б не поділитися з іншими? Адже вона може стати в нагоді дуже багатьом», – розповідає засновник Odrey Олександр Кузьмічов.

Odrey має безкоштовну та платну версії. Безкоштовна обмежена 15 хвилинами запису. Платна версія не матиме жодних обмежень. Її вартість – $1,99 на мiсяць.

Застосунок зараз доступний лише для iOS,  у майбутньому розробники планують десктопну версію та розробку під Android.

Завантажити застосунок можна за посиланням. 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь