Спецпроєкти

У Долині Смерти в США зафіксували найвищу температуру на Землі за останні 107 років


2020-й продовжує дивувати. Мабуть, природа вирішила продемонструвати всім тим, хто не вірить у глобальне потепління, що екологічна криза – цілком реальна річ. У національному парку Каліфорнії Долині Смерти вчені зафіксували найвищу температуру на планеті – 54,4 градуса Цельсія (130 градусів за Фаренгейтом).

Температура повітря в Долині Смерти (парк, розташований у міжгірській западині в районі пустелі Мохаве в Каліфорнії) 16 серпня о 15:41 за місцевим часом піднялася до плюс 54,4 ° C, повідомляє Національна метеорологічна служба в Лас-Вегасі.

Якщо ця інформація підтвердиться, то це буде найвища температура, офіційно підтверджена з липня 1913 року. Тоді стовпчик термометра показував 56,67 градуса за Цельсієм, і цей рекорд також був зафіксований у Долині Смерти, хоча він досі суперечливий.

«Цілком можливо, що Долина Смерти встановила новий світовий рекорд . Екстремальний характер погоди робить це правдоподібним і потребує серйозного вивчення. <…> Утім, є питання з приводу достовірности попередніх максимумів », – заявив метеоролог Боб Хенсон.

Це не єдина природна аномалія в США за останній час. Минулого тижня в Каліфорнії відбулися кілька вогненних торнадо. Вихор утворився через лісові пожежі, сильний вітер та високу температуру на західному узбережжі.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь