Спецпроєкти

У Німеччині розробили законопроєкт для власників собак. Вони повинні будуть вигулювати їх двічі на день


У Німеччині розробили проєкт закону, який зобов’яже власників собак вигулювати своїх вихованців не рідше двох разів на день – загалом не менше години в день. Його можуть прийняти на початку 2021 року, про це повідомляє BBC.

Законопроєкт також заборонить тримати собак на ланцюзі тривалий час і залишати їх на самоті на весь день.

Закон стосується і собаківників. Їм не можна буде доглядати більш ніж за трьома самками із цуценятами одночасно. Також у законі буде встановлено мінімальну площу та максимальну температуру необхідну для утримання тварин собаківниками та перевезення їх з одного місця в інше.

«Домашні тварини – це не м’які іграшки, і їхні потреби необхідно враховувати», – заявила Юлія Клекнер, міністерка сільського господарства Німеччини. Вона також додала, що проєкт був заснований на рекомендаціях експертів по догляду за тваринами і розрахований передусім на те, щоб поліпшити умови утримання собак у притулках.

Коли за законопроєкт проголосують поки невідомо.

Уряд Німеччини надає великого значення навчанню населення гуманного поводження та догляду за вихованцями. У 2002 році Німеччина стала першою країною, в якій права домашніх тварин захищені Конституцією.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 🧐