Спецпроєкти

Apple iPhone 11 Pro за добрі справи: благодійний розіграш від dobro.ua

29 вересня Всесвітній день серця. З цієї нагоди доброчинна платформа  dobro.ua запускає збір коштів для Інституту серцево-судинної хірургії ім. Амосова і пропонує виграти iPhone. Як взяти участь у розіграші та одночасно долучитися до доброчинности (і чому це так важливо) – розповідаємо в матеріалі. 

Кому допомагаємо?

Інститут серцево-судинної хірургії ім. Амосова – це місце, де діти з вродженими вадами серця отримують шанс на порятунок. Щорічно в цій медустанові обстежують 10-12 тисяч маленьких пацієнтів з усіх куточків України і за результатами обстежень 700-750 малюків оперують. 

Щоби діагностика була точною, а операції проходили безболісно і без ускладнень, інституту потрібно нове обладнання. Старе поступово зношується, а достатнього фінансування для придбання техніки заклад, на жаль, не отримує. 

Мета гівевею – зібрати для інституту 880 000 гривень.

Що це за розіграш і як долучитися?

Розіграш на платформі «Заходи» від dobro.ua проводиться з Машею Єфросініною та фондом «Твоя опора». Усі люди, які долучилися до доброчинности та пожертвували інституту від 200 гривень, автоматично беруть участь у розіграші Apple iPhone 11 Pro 512 GB, який надає «Нова пошта».

Розіграш триватиме з 00:00 29 вересня по 5 жовтня 18:00. У ньому можна взяти участь, пожертвувавши від 200 гривень. Посилання залишаємо ось тут.

Оголошення переможця відбудеться 6 жовтня о 12:00 в прямому етері на сторінці dobro.ua у фейсбуку.

Окремо про платформу dobro.ua і особливості її функціонування ми розповідали в цьому матеріалі. А за цим посиланням можна почитати про доброчинний досвід відомих українців (і подивитися крутий відеопроєкт від платформи).

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь