Спецпроєкти

Дивіться, як працює нова ігрова консоль Nintendo. Її можна не заряджати десятиліттями (відео)


Дослідники з Північного-Західного університету США і Делфтського технічного університету в Нідерландах розробили консоль Nintendo Game Boy, яку взагалі не потрібно заряджати. Пристрій працює на сонячних пластинах, розміщених довкола екрана замість батарейок. Дослідження опубліковане в науковому журналі ScienceDaily

«Це перший ігровий пристрій без батарейок, який накопичує енергію від сонця і дотиків гравця, – сказав керівник дослідження Джозая Хестер. – Він заряджається від натискань і може працювати майже нескінченно».

Обіцяють, що у грі не буде сильних перебоїв та не доведеться постійно зберігатися. Однак якщо ви гратимете у гру, де потрібно постійно натискати кнопки, а на вулиці буде похмуро – перебої траплятимуться щодесять секунд, проте триватимуть не довше секунди. 

Розробники вважають, що цього буде достатньо для гри в тетріс або пасьянси, а для екшнігор краще дочекатися сонця.

Розробники покажуть прототип публічно 15 серпня на віртуальній конференції UbiComp 2020.

Нагадаємо, нещодавно компанія Opera GX  опублікувала результати дослідження геймерських звичок. Виявилося, що перший ігровий досвід не визначає ставлення до насильства в іграх. Тобто, якщо ви почнете з Mortal Kombat і полюбите її, то все одно можете полюбити більше детективи та «бродилки».

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь