Спецпроєкти

У Києві запрацювало соціальне таксі для дітей з інвалідністю


У столиці живуть майже 12 тисяч дітей з інвалідністю. Із них – близько 5 тисяч потребує послуги соціального таксі. У місті запустили пілотний проєкт соціального таксі для дітей з інвалідністю.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації.

Наразі соцтаксі перевозитиме 170 дітей з інвалідністю. Зокрема йдеться про таких діток, що мають рухові порушення, ментальні, тобто ті, через які діти не можуть пересуватися у громадському транспорті.

Персонал таксі навчений надавати першу домедичну допомогу та має в наявності відповідний набір ліків. Наразі працюють 12 автомобілів: 10 седанів і 2 карети. Вони обладнані спеціальними кріпленнями для крісел колісних. Також є кілька резервних автомобілів, які можуть курсувати на вимогу.

Перевезення відбуваються силами комунальної організації «Київмедспецтранс», яка переобладнала автомобілі швидкої медичної допомоги спеціально під транспортування людей з інвалідністю.

 

Раніше ми розповідали, що українська фотографиня Діана Андруник створила доброчинну соціальну виставку «Не така, як інші, вона». Проєкт покликаний протистояти стигматизації жінок з інвалідністю в суспільстві.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь