Спецпроєкти

Короткометражки країн Середземномор’я та стрічки про любов: чому варто відвідати фестиваль «Кінолітопис»


4 жовтня в київському івентхолі PMHUB розпочинається міжнародна програма XVII Київського міжнародного кінофестивалю «Кінолітопис». У межах вечірки-відкриття буде продемонстровано короткий метр країн Середземномор’я та серію стрічок програми Love in Life. 

У конкурсній програмі KIFFKinolitopys 2020 представлено 68 сучасних документальних та художніх фільмів. Серед них: стрічки режисерів із Польщі, Румунії, Чилі, Туреччини, Угорщини, Франції, Словенії, Данії, Португалії, Іспанії, Фінляндії, Нідерландів, Ізраїлю та Італії. Найкращі фільми з тих, які беруть участь у конкурсній програмі, журі визначить 11 жовтня на церемонії нагородження BEST FILM AWARDS у PMHUB.

Окрім перегляду короткого метра, 4 жовтня на гостей заходу чекатиме музичний виступ солістки та vocal-coach Олени Добрицької, імпровізаційний дует композитора і саунд-продюсера Артура Даніеляна та композиторки й піаністки Олександри Морозової. Також гості вечора зможуть переглянути  роботи фотохудожниці Дарії Тіщенко-Журавель «Ефект Хамелеона» і «Тайна вечеря».

Ведучою церемонії відкриття стане Марися Горобець – телеведуча, фундаторка міжнародної платформи елегантного нетворкінгу, Vision Club MGVC.

Нагадаємо, «Кінолітопис» веде свою історію з 2001 року і розпочинався як фестиваль документальних фільмів. За цей час проведено 16 фестивалів, у яких узяли участь понад тисячі документальних стрічок повного та короткого метра з 52 країн.

З 2018 року «Кінолітопис» розширив свою програму, і до конкурсу були включені вже ігрові повнометражні та короткометражні фільми.

Mediterranean SHORT FILMS | Середземноморські короткометражки

ВАЖКИЙ ДЕНЬ В ІМПЕРІЇ
режисер Сезен Кейхан
20 хв., 2019, Туреччина

ВУЛИЦЯ ПАТІСІОН
режисер Танасіс Неофотістос
13 хв., 2018, Греція

РОЛЬ ДРУГОГО ПЛАНУ
режисер Ніяр Гуілат
11 хв., 2019, Ізраїль

ВЧИТИСЯ ЗАБУВАТИ
режисер Серхіо Мілан
9 хв., 2019, Іспанія

ЙОГО
режисер Луїджі Піроначі
12 хв., 2019, Італія

Короткометражні фільми LOVE in LIFE

ДІВЧИНА З ВИДЕЛКОЮ, У СВІТІ СУПУ
режисер Йотам Кніспел
21 хв., 2018, Ізраїль

ТАК БУВАЄ
режисер Ольга Артушевська
6 хв., 2020, Україна

ВТІХА
режисер Ліна Асадулліна
20 хв., 2020, Російська Федерація

ЯКЩО БУЛО ЗАВТРА
режисер Анастасія Євченко
15 хв., 2019, Україна

Де і коли: KIFFKinolitopys Grand Opening Party PMHUB, 4 жовтня, 19:00
Квитки: http://bit.ly/KIFFKinolitopys
Подробиці: https://kinolitopys.com.ua/uk/

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь