Спецпроєкти

Соціологи підрахували кількість користувачів соцмереж і те, скільки вони витрачають на це часу


Соціологи підрахували щомісячну авдиторію соцмереж. Виявилося, що інтернет-профіль є у 53% населення планети, а щомісяця в соцмережах сидять чотири мільярди користувачів.

Про це йдеться в жовтневому звіті Digital 2020 міжнародного агентства We Are Social.

Результати дослідження показують, що за останній рік до соціальних мереж долучилися 450 мільйонів користувачів. За підрахунками, до фейсбуку, твітера тощо будуть приєднуватися ще по 2 млн нових користувачів щодня (це приблизно по 14 людей на секунду).

Разом з цим на початку року темпи зростання соцмереж оцінювалися в два рази нижче. На думку спеціалістів, на такий результат вплинула пандемія.

Скоріше від інших розростався інстаграм: за останні три місяці його авдиторія збільшилася на 76 мільйонів нових користувачів. Проте за загальною кількістю користувачів фейсбук, ютуб та декілька інших платформ випереджають інстаграм.

Водночас у компанії підрахували, що в середньому один користувач витрачає на соцмережі 2,5 години на день, а всі користувачі загалом – понад 10 мільярдів годин.

Раніше ми розповідали, що Facebook дозволив користувачам Instagram та Messenger спілкуватися без необхідности завантажувати другий застосунок. Тепер можна долучатися до відеодзвінків з двох різних додатків.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь