Спецпроєкти

У Marsala вийшла колекція сумок із уривками віршів Іздрика (фото, відео)


Український бренд Marsala разом з Фондом Олени Пінчук випустили колекцію шкіряних сумок, присвячену подоланню труднощів та здійсненню мрій жінки. На всіх сумках вишиті рядки з вірша Юрія Іздрика «Якби ти знала яка ти гарна коли у собі не маєш страху». 

«Ми хочемо підняти дискусію про те, як страхи, стереотипи та чужі очікування заважають жінкам жити життя їхній мрій, здійснювати заплановане та зважитися на перший крок. Ми хочемо, щоб кожна з нас згадала, як вона долала свої страхи і як це змінило її життя. Ми хочемо, щоб ті жінки, що вагаються, бояться або чекають на дозвіл ззовні, надихнулися цими історіями та розпочали власну подорож на шляху до здійснення своїх мрій», – пояснює директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва.

Випуск колекції супроводжується флешмобом #КолиЯНеБоялась – під ним жінки розповідають у соцмережах про те, як наважувалися на найсміливіші плани. До кампанії вже приєдналися Alyona-Alyona, Ярослава Гресь, Поліна Неня, Римма Зюбіна, Яніна Соколова, Аніта Луценко, Катя Кузьменко, Ольга Руднєва та Марія Маслій.

Сумки можна придбати в інтернет-магазині, в інстаграмі та в шоурумі Marsala (Київ, вул. Заньковецької 5/2). Всі кошти від продажу підуть на підтримку жіночого підприємництва.

Колекція вийшла в рамках проєкту «Я зможу!», який у 2017 році започаткував Фонд Олени Пінчук та Фундація Кока-Кола. Цей проєкт має на меті посилити жіночу роль у суспільстві.

Marsala – бренд взуття та сумок преміум сегменту, який у 2015 році заснувала фотографиня та режисерка Марія Маслій. Усі його вироби виготовляються тільки з італійських матеріалів та на українському виробництві. 

Фонд Олени Пінчук засновано у 2003 році. З 2017-го, крім боротьби зі СНІДом, разом з фундацією Кока-Кола він займається також підтримкою жінок та дівчат.

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь