Спецпроєкти

Подорожі українськими містами: як спланувати ідеальний маршрут і на що дивитися?

2020 рік почався з катастрофи для туристичної сфери: вже в березні Всесвітня рада з подорожей та туризму прогнозувала скорочення туристичного сектору на 25%. В умовах невизначеності одним з найкращих варіантів для любителів подорожей став внутрішній туризм – поїздки рідною країною.

За даними Соціологічної групи Рейтинг, більшість українців, які цьогоріч планують відпустку, збираються провести її або у своєму селі/місті, або в іншому регіоні України. Якщо ви – серед цих людей, але не знаєте, де й на що краще подивитися – радимо скористатися мобільним застосунком WalQlike.

Як працює застосунок?

WalQlike пропонує прогулянки великими містами України в стилі квесту. Наразі серед доступних міст – Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Чернігів, Тернопіль та Чернівці.

Користуватися застосунком максимально просто:

  • скачуєте його в Google Play чи App Store (зараз воно є безкоштовним);
  • обираєте з переліку потрібне місто;
  • обираєте квест собі до душі;
  • натискаєте  «почати».

Далі застосунок проводить вас від стартової точки і веде певним маршрутом. Про кожну з локацій подається цікава інформація – від історичних довідок до місцевих легенд. А щоби вам відкрилася наступна локація, потрібно розгадувати загадки. 

Фішка застосунку в тому, що ви не бачите весь маршрут наперед: аби відкривати наступні точки, потрібно відповідати правильно. Ось вам і елемент загадковості, якого іноді так бракує в запланованих наперед турах. 

Сервіс доступний українською, російською та англійською мовами.

Подивитися, як саме працює застосунок, можна тут:

Місія проєкту – зробити локальні подорожі доступними, цікавими та зручними для тих, хто подорожує самостійно.

Підтримує проєкт Український культурний фонд.

Соцмережі:

Фейсбук
Інстаграм

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь