Спецпроєкти

Коктейльно-джазова вечірка та велопарад: яким був Ретро Круїз 2020


Ретро Круїз — захід, який полюбився всім шанувальникам вінтажного стилю, джазу і велопрогулянок старовинним Києвом. Цього року подія відбулася у камерному форматі: реєстрація була відкрита всього для ста учасників. Редакція bit.ua розповідає і показує, як все було.

01/8

Все почалося з чаювання під Маріїнським палацом, що організували Teahouse. Маршрут велопараду, який теж був частиною свята, складав 10 кілометрів та пролягав через старовинні вулиці Липок, Печерську, Маріїнським парком та через Володимирську гірку. Звісно, однією з цілей було нагадати, що велосипед – це не тільки найстаровинніший, але й найбільш екологічний міський транспорт.

01/8

Фінішував велопарад у вінтажному барі the cinematographer’s party, де проходило святкування і нагородження найкращого жіночого, чоловічого та дитячого образів свята. Там же відбувся джазовий концерт та пройшла презентація коктейлю «Смак Ретро Круїзу-2020», створеного спеціально для цього на основі віскі Bulleit.

Ретро Круїз — це освідчення в коханні історії та культурі Києва та європейській класичній моді, що на початку 20-го століття була властива українським містам. Сьогодні ми знов невідємна частина європейської спільноти, а Ретро Круїз — наш спосіб шанувати традиції, — додає організаторка свята Маріанна Факас.
01/6

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь