Спецпроєкти

Бізнес, а не нудні книжки: тренди сучасної освіти


Ще двадцять років тому тривалість концентрації людини становила 12 секунд. Зараз – 8. Водночас амбіції та бажання навчатися ніхто не відміняв, тож, можливо, потрібні нові підходи в освіті? 

Сучасний світ —  це не тільки селфі та смішні відео в Tik-Tok. Молодь прагне якнайскоріше почати заробляти та відкладає собі на старість з 25 років. Більшість готова до змін та шукає кар’єрного розвитку. 

Яким має бути навчання, щоб такі люди не знуджувалися та отримували максимум користи? Діджитал-технології, практичні завдання та знайомства заради майбутніх бізнес-партнерств – ось тренди сучасної освіти. 

До 30 жовтня триває набір на безкоштовну програму для студентів Philip Morris Business Academy. Разом з всесвітньо відомою компанією розповідаємо, якою має бути освіта зараз.

Не тільки теорія, а й реальні ситуації

Сучасні молоді люди не хочуть місяцями занотовувати довжелезні формули, знаходити рішення уявних проблем та складати списки гіпотетичних піар-стратегій. Їм хочеться знати одразу, що ці знання дають їм у житті та як їх можна застосувати на практиці.

Тому в тренді – реальні ситуації. Навчіть їх створювати реальний продукт, за який хтось платить гроші. Якщо піар-кампанія у фейсбуку мала охоплення 500 тис. користувачів та дала $10 тисяч прибутку, молодь хоче знати – як вона створювалася. 

Якщо завдяки оптимізації витрат на офіс можна заощадити компанії $15 тисяч – покажіть, як це вдалося. Тоді учні будуть занурені у процес та не відволікатимуться на перегляд сторіз під час лекції. 


Спілкування та командна робота 

Усі стартапи та успішні компанії будуються довкола командної роботи. Не дарма останнім часом у тренді найрізноманітніші планувальні системи для команди: від Agile до OKR. 

Тому сучасна молодь цінує командну роботу і хоче навчатися в умовах, близьких до «польових». А ще вона знає: разом можна зробити значно більше, ніж поодинці. 

Отже, нетворкінг та робота в команді – це те, чого вони хочуть й від навчання. Поділіть студентів на групи, дайте реальне завдання і побачите магію. 

Онлайн-навчання

Світ пришвидшився, і кожні зайві пів години стали важливі. Якщо в сучасних молодих людей є нагода отримати щось в онлайні – вони нею скористаються. В інтернеті вони купують товари, спілкуються, розважаються та замовляють послуги. Тож не дивно, що й вчитися вони хочуть у своєму ноутбуці, а не в лекційній залі в іншій частині міста.

Тренд на онлайн-освіту зростав щорічно по всьому світу. Пандемія цю тенденцію пришвидшила. Навіщо виходити з дому і витрачати час на транспорт, якщо можна запустити один із численних месенджерів та поговорити онлайн? 


Інтерактив та профорієнтованість

Нині молоді люди більше не хочуть витрачати роки свого життя, щоб «про всяк випадок» дізнатися про все. Для цього існує вікіпедія, гугл та ютуб. Тож їм важливо швидко обрати улюблений напрям та навчатися «вглиб» – дізнаватися лайфхаки та розбирати кейси за конкретною темою. 

А ще їм важливо мати постійний фідбек, отримувати відповіді на свої питання та миттєво бачити результат. Вони сподіваються: бюрократія, черги та очікування залишилися в минулому. Від сьогодні їм потрібна швидкість та практичність. У навчанні зокрема. 

Сучасні підходи до освіти – у Philip Morris Business Academy

Усі ці тренди об’єдналися у Philip Morris Business Academy, що проходить вже сьомий рік поспіль. Це курс для студентів українських вузів та недавніх випускників про те, як працює велика міжнародна компанія. Студенти побачать та зрозуміють, як функціонують структурні підрозділи: продажі, маркетинг, фінанси, HR, IT тощо.

Навчання в онлайні з 3 листопада по 4 грудня можна поєднувати з вишем, але жодної роботи на вихідних! Адже лекції Philip Morris Business Academy відбуватимуться щовечора з вівторка по четвер. 

Лекції будуть підкріплені практикою. Студентам потрібно буде вирішити конкретне завдання – наприклад, з просування продукту або підвищення продажів. Усе це в командах – так само, як це відбувається у відділах компанії. Навчання ведуть люди, які мають справу із цими завданнями у своїй щоденній роботі, – менеджери та супервайзери компанії Philip Morris. 

Курс поділений на 6 модулів. На кожному розкажуть про роботу окремого підрозділу компанії. Так можна зрозуміти, як функціонує бізнес від А до Я та визначитися, що особисто тобі – найцікавіше.


По завершенню кожен учасник отримує сертифікат, а найкращі випускники Philip Morris Business Academy можуть стати кандидатами на оплачуване стажування в компанії – програми Inkompass та Aspire. 

Вчишся на 3–6 курсі вишу або випускаєшся у 2020 році? 

Щоб потрапити на навчання, подавай онлайн-заявку за посиланням та пройди відеоінтерв’ю. Спеціальність – не важлива, але необхідно володіти англійською мовою на рівні не нижче Intermediate. Набір відкритий до 30 жовтня 2020 року, а кількість учасників обмежена.

 

#bit.ua
Читайте нас у
Telegram
Ми в Телеграмі
підписуйтесь

Долучайтеся до нашого Telegram-каналу з тестами! 😎